Kahve Falında Çekiç Görmek

Kahve Falında Çekiç Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.538 kez okundu.

Kahve falında çekiç görmek; çok gereksiz ve sizi ilgilendirmeyen konular ile fazla meşgul olduğunuza yorumlanır. Bu da, sizin aşırı iyimser bir yapıya sahip olmanızdan kaynaklanıyor. Kimseyi kırmamak için “hayır” diyemiyorsunuz ve bu yüzden de sürekli başkalarının işleri ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz. Eğer insanları reddetmeyi de öğrenirseniz, kendi meseleleriniz ile uğraşmaya zaman bulacaksınız. Falda çekiç görmek, üzerinizdeki sorumlulukların azalacağına ve kendinize vakit ayırma ihtiyacı duyacağınıza yorumlanmaktadır.

falda cekic gormekKahve fincanında çekiç çıkması, başınızın etini yiyen bir insana işaret eder. Bu insan bir konuda sürekli sizi daraltıyor. Bekar kimseler, evlenme konusunda aileden baskı görebilirler. Bazı yorumcular ise, fincanda çıkan çekiç şeklini iki insanın arasındaki sorunu çözmek için ön ayak olacağınıza yorumlarlar.

Falda görülen çekiç sembolü, bazı zamanlar olgun karaktere sahip fal sahibinin dostları ile dayanışma içerisinde olacağını simgeler. Pratik bir zekaya sahipsiniz ve karşınıza çıkan problemlere hemen çözüm üretiyorsunuz. Bu sayede, planlarınız da en iyi şekilde işliyor. Kahve falında çekiç balığı görmek, elinize geçen paranın çok bereketli olacağınıza, hayırlı para kazanmaya yorumlanır.

Kahve falında çekiç ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, sonsuz bir aşka kapılacaklar. Eşleri veya sevgilileri ile bir ömür mutluluk onları bekliyor. Kararlı ve mantıklı bir insan olmanız nedeni ile her şeyin en doğrusunda karar kılıyorsunuz. Hayatınıza soktuğunuz insanlarda da seçici davranmanız, kalıcı dostluklara sahip olmanızı sağlıyor. Falına bakılan kişinin eğitim hayatı devam ediyorsa, fincanda veya kahve tabağında çıkan çekiç figürü, sınavlarınıza daha fazla çaba harcamanız yönünde sizleri uyarır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı