Kahve Falında Çeşme Görmek

Kahve Falında Çeşme Görmek
5 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve Falında Çeşme Görmek

Kahve falında çeşme görmek; sıkıntılarınızın su gibi akıp gideceği anlamına gelir. Kafanıza taktığınız dertlerin yerini mutluluklar alacak. Günleriniz çok daha keyifli ve anlamlı geçmeye başlayacak. Falda çeşme görmek, aileden biri sağlık sorunları yaşıyorsa, çok yakında sağlığının yerine geleceği manasına da gelir. Falına bakılan kişi sağlık sorunları yaşıyorsa, sıhhati yerine gelecektir.

falda cesme gormekKahve fincanında çeşme çıkması, bazı fal yorumcularına göre paraya yorumlanır. Sofranızın bereketi artar ve maddi sıkıntılarınız çözüme kavuşur. Borcu olan fal sahipleri için de aynı durum geçerlidir. Kahve falında çeşme akması, dert ve tasaların son bulmasının habercisidir.

Kahve falında çeşme ne demek?” diye merak edenler, geleceklerine odaklanmalılar ve kazançlarını yükseltmek için çaba göstermeliler. Falına bakılan kişi bekarsa, kahve fincanında görülen çeşme figürü mutlu bir beraberliğe işaret eder. Falda dağ ve çeşme sembollerinin yan yana olması, büyük sorunların üstesinden gelmeye yorumlanır. Yeni aşklar ve mutluluklar sizleri bekliyor. Evli olan kişiler, yine eşleri ile aralarındaki sorunları giderebilirler. Kahve falında çeşme kurnası görmek, hayırlı bir işe vesile olmaya yorumlanır. Kahve falında çeşmeden su içmek ya da su içen adam görmek, iç sıkıntılarınızın kaybolacağının habercisidir. Maddi sorunlar yüzünden evliliklerinde mutsuz olan kişiler, tez zamanda bereketlerinin artması ile beraber yeniden aile içi huzuru yakalayacaklar.

Kahve falında çeşme görmek isimli fal yorumunu okumuş bulunuyorsunuz. Bu fal yorumunu okuyan ziyaretçilerimiz Rüyada Su İçmek isimli rüya yorumunu okumayı tercih ediyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git