Kahve Falında Cezve Görmek

Kahve Falında Cezve Görmek
4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.206 kez okundu.

Kahve falında cezve görmek; bekar olanlar için müjdeli havadisler olarak yorumlanır. Biri size talip çıkabilir ve kısmetleriniz bir anda artabilir. Özellikle falına bakılan bekar bir kızsa, yakında birkaç yerden birden talip haberi alabilir. Sizler de evlilik hayalleri kuruyorsanız, yakında karşınıza çıkacak kişi tam hayallerinizi süsleyen biri olacak. Falda cezve görmek, evliliği müjdelese de, evli olanlar için de son derece olumlu anlamlara gelmektedir. Evli olanlar eşleriyle daha iyi anlaşmaya başlayacaklar ve ilişkilerini bozan bir durum ortadan kalkacak.

falda cezve gormekKahve fincanında cezve şekli çıkarsa, falına bakılan kişi aşk hayatında uzun süredir aradığı mutluluğa tez vakitte erişecek demektir. Yakında kısmetinizde yer alan kişi ile tanışacak ve onunla çok iyi anlaşacaksınız. Kısa sürede bir nikah töreni sizleri bekliyor. Fincanın ortasında cezvenin anlamı, ani alacağınız evlilik kararı olarak yorumlanır. Bu karar herkesi şaşırtacak ve ilişkinizi bir an önce resmiyete dökmek isteyeceksiniz. Kahve tabağında cezvenin anlamı, hane içerisinden birinin yakında evlilik için ilk adımı atacağına yöneliktir. Yakın bir akrabanız nihayet sevdiği insanla dünya evine girecek.

Falda görülen cezve sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından dedikoducu insanlara karşı tedbirli olmanız yönünde yorumlanır. Hakkınızda duyacağınız bir laf sizi kırabilir ve bu yüzden üzülebilirsiniz. Sizin arkanızdan olur olmaz dedikodu yapan kişi bir arkadaşınız olabilir. O nedenle, arkadaş çevresinden herkese sırlarınızı ve gelecek planlarınızı paylaşmamaya dikkat edin.

Kahve falında cezve ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, aşk hayatlarında her ne kadar mutluluklarını arttıracak gelişmelere şahit olacaklarsa da sosyal hayatlarında tam tersi olaylar gelişecek. Sizin mutluluğunuzu ve sevdiğiniz insanla yuva kurmanızı istemeyen dostlarınız olabilir. İlişkinizi kıskanarak dedikodu yapan bu insanları çok fazla önemsememeye dikkat edin. Siz bu söylenenleri önemsemediğiniz sürece dost görünümlü düşmanlarınızla baş edebileceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı