Kahve Falında Çiçek Görmek

Kahve Falında Çiçek Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 15.547 kez okundu.

Kahve falında çiçek görmek; şansınızın açık olacağı anlamına gelir. Para, sağlık ve aşk gibi konularda daha şanslı olacaksınız. Mutlu gelişmeler olacak ve sevinç gözyaşı akacak. Birçok dileğiniz yakında gerçekleşecek. İster evli, ister bekar olun; romantik günler sizleri bekliyor. Falda çiçek görmek, her zaman pozitif yönde yorumlanır. Falına bakılan kişiye gelecek için güzel şeylerin gerçekleşeceği vaat edilir.

falda cicek gormekKahve fincanında çiçek şekli çıkması, bekar kimselerin muradına ermesi olarak değerlendirilir. Erkek ve kız fal sahipleri gönüllerine göre bir eş adayı ile izdivaç kuracaklar. Kahve falında çiçek koklamak, yeni yeşeren umutlar ve aşka yorumlanır. Yeniden kalbiniz biri için çarpmaya başlayacak. Kahve falında çiçek sulamak ise, geçmişte bir ilişki yaşadığınız insanla yeniden beraber olacağınızı simgeler. Eski sevgilinizle yollarınız tekrar kesişecek ve bu sefer ciddi bir ilişkiye başlayacaksınız.

Falda görülen çiçek sembolü, evli olan kişilerin eşleriyle beraber mutlu bir yuvalarının olacağını simgeler. Evliliğinizde yolunda gitmeyen bazı şeyler varsa, tez vakitte son bulacak. Eşinizle birlikte daha iyi anlaşmaya, birlikte karar vermeye başlayacaksınız. Kaynanası ve eşinin diğer aile bireyleri ile ters düşen kimseler, bu konuda artık daha huzurlu olacaklar. Eşinizin ailesiyle uzlaşma sağlayacaksınız. Kahve tabağında çiçek işareti çıkarsa, hane içerisinden bir akrabanızın düğün haberini alacaksınız. Size yakın olan biri de evlilik hazırlıkları yapmaya başlayabilir. Bu çiçek gül olarak görülürse, evlilik teklifi almak veya etmek anlamları taşır.

Kahve falında saksıda çiçek görmek, hobisi olan kimselerin sanatsal faaliyetler içerisinde bulunması anlamına gelir. Bazı yeteneklerinize yeniden yoğunlaşacaksınız. Kahve falında çiçek bahçesi görmek, sofranızda bereket, bolluk, zenginlik ve mal satın almak anlamlarına gelir. Elinize daha fazla para geçmeye başlayacak. Kahve falında solmuş çiçek görmek, ümitlerini yitiren bir insanı simgeler. Ruhsal açıdan zor bir dönem atlatacaksınız. Pişmanlık ve umutsuzluk duyguları ağır basacak. Bir süre yüzünüz gülmeyecek.

Kahve falında çiçek demeti görmek, sevdiğiniz birinden alacağınız hediyeyi simgeler. Maddi yönden rahatlık sizleri mutlu edecek. Kahve falında demet çiçek çıkması, çoğu zaman hayat arkadaşınızın size büyük bir sürpriz hazırladığı anlamına da gelir. Sevdiklerinizle aranızı iyi tutun. Kahve falında çiçek buketi görmek, yeni bir insanla tanışmak ve onunla izdivaç kurmak anlamlarını taşır. Gönlü dolu olan kimseler yeni arkadaşlıklar edinebilirler.

Kahve falında elinde çiçek tutan adam görmek, falına bakılan kişiden hoşlanan birinin varlığına işaret eder. Sizi düşünen ve hoşlandığını itiraf edecek biri var. Falda adamın elinde çiçek görmek, dargın olunan kimselerle barışmak olarak değerlendirilir. Bir süredir aranızda soğuk rüzgarların estiği ve yollarınızı ayırdığınız kişilerle yeniden eskisi gibi olacaksınız.

Kahve falında çiçek ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, parasal ve duygusal açıdan çok mutlu olacaklar. Sevdiğiniz insan size adeta çiçek gibi davranmaya başlayacak. İlişkisi olmayanlar anlayışlı ve romantik bir insanla tanışacaklar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Çiçek Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git