Kahve Falında Çubuk Görmek

Kahve Falında Çubuk Görmek
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 1.868 kez okundu.

 Kahve Falında Çubuk Görmek

 Kahve falında çubuk görmek aynı gerçek hayatta destek imajını verdiği gibi bir fal yorumu açısından da bir yakınınızdan alacağınız desteği simgeler. Eğer falda gördüğünüz çubuk uzun ve kalınsa alacağınız destek de o kadar güçlü ve değerli olacaktır. Şayet çubuk kısa ve inceyse alacağınız destek de o miktarda olabilir. Kısacası fal sahibi içinde bulunduğu darlıktan ya da borç batağından yakın bir dostundan aldığı destekle sıyrılacak demektir. Alacağı yardım sadece maddi olmayacağı gibi yanı sıra manevi destek de olabilir.

Falda Çubuk Görmek

Yine kahve falında görülen çubuk kariyere de delalet eder. İşyerinde edinilecek olan büyük bir saygınlığa, terfiye, iş arkadaşlarıyla yakalanılabilecek olan uyumlu bir ortama, maaş artışına, patronun gözüne gireceğinize işaret ediyor olabilir. Hatta yeni bir iş kurmanın yakın olduğunun işareti dahi olabilir. Kahve falında çubuk görmek diğer yandan insan figürü olarak da yorumlanabilmektedir. Buna bağlı olarak yeni tanışılacak olan bir kişiye, husumetli olduğunuz kişilerle yaşanabilecek olan gerilim dolu anlara, arkanızdan konuşan kişilerin varlığına, kritik kararlar alacağınız bir döneme delalet edebilir.

“Falda Görülen Çubuk ne anlama gelir?”

Kahve falında çubuk görmek güçlü bir insanı temsil ettiği gibi sizleri borçlarınızdan kurtarabilecek olan bir kişiyi de simgeleyebilir. Size maddi yardımda bulunabilecek olan bir kimsenin yanı sıra bilge bir tanıdığınızın varlığına ve başınızın sıkıştığı her zaman bu kişinin engin fikirlerinden yararlanarak ona danışabileceğinize de delalet etmektedir. Öte yandan kahve fincanında görülen çubuk alım gücünüzün artacağına, evinizin, cebinizin ve hanenizin bereketleneceğine de işaret ediyor olabilir. Bundan sonra cebiniz para dolacak, kazancınız artacak ve bundan böyle maddi sorunlarınız son bulacaktır. Baht açıklığı, parlak bir istikbal, kötü kaderin sonlanması, şanssızlıkların sonu, rahat günlerin sizi yaklaştığının habercisidir kahve fincanında çubuk görmek. Bunun dışında kahve fincanınızda elinde çubuk ya da sopa tutan bir erkek figürü gördüyseniz şayet, otoriter bir kişiliğin üzerinizde hükmü geçeceğine işarettir. Bu kişi sizi iyi yönlendiren bir kimse olabileceği gibi, sizi zora sokacak ve küçük düşürecek bir kimse olarak da yorumlanabilir. Bu nedenle dikkatli olmanız gerekmektedir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git