Kahve Falında Dalgıç Görmek

Kahve Falında Dalgıç Görmek
24 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.472 kez okundu.

Kahve falında dalgıç görmek; kısmetinizin açılacağına ve çok hayırlı olayların sizin etrafınızda gelişeceğine yorumlanır. Sizi heyecanlandıracak ve mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Alacağınız hayırlı haber, bazı önemli ve güzel olayları da beraberinde getirecektir. Falda dalgıç görmek; murada ermek ve hayırlı kişiye de yorumlanır.

falda dalgic gormekKahve fincanında dalgıç çıkması; çok güzel manalar taşır. Genellikle güzel habere yorumlanan bu sembol, aynı zamanda ayağınıza kadar gelecek kısmete ve iyi niyetli insana da işaret eder.

Bazı fal yorumcuları, kahve falında çıkan dalgıç sembolünü iş hayatında kıdeminizin artacağına yorumlarlar. Yine işi olmayanlar da nihayetinde iş sahibi olabilirler ve işe başvurdukları yerlerden olumlu geri dönüş alabilirler. Kahve falına bakılan kişi bekar ise; iyi niyetli ve temiz kalpli bir kısmeti çıkar. Mutlu ve mesut günler onları beklemektedir. Verimli bir döneme giriyorsunuz. Evli kişiler eşlerinin de desteği ile iş hayatında daha önemli adımlar atabilirler. Ya da başka bir yerden güzel bir iş teklifi alabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git