Kahve Falında Damla Görmek

Kahve Falında Damla Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 10.159 kez okundu.

Kahve falında damla görmek; genellikle verimli bir döneme girildiğine işaret eder. Falına bakılan kişinin evinde bereket artacak ve eve giren para bolluk getirecek. Elinize daha fazla para geçmeye başlayacak. Falda damla görmek, birikimlerinizin giderek artması, toplu para veya yatırım anlamlarına da gelir. Bazı hayalleri için para biriktiren fal sahipleri, hedefledikleri paraya kısa sürede ulaşarak istedikleri şeyi alacaklar.

falda damla gormekKahve fincanında damla şekli çıkması, sabırlı olan fal sahibinin en sonunda zengin olması olarak değerlendirilir. Adeta başınıza talih kuşu konacak ve sofranızın bereketi eksilmeyecek. Kahve tabağında damlanın anlamı, mirasa konmak olarak değerlendirilir. Yakında haneden gelecek miras veya toplu para çok işinize yarayacak. Bazı fal yorumcuları fincanda görülen damla işaretini dikkatli harcama yapılması yönünde değerlendirirler. Gereksiz yere yapılacak harcamalar ilerleyen günlerde pişmanlığı beraberinde getirebilir.

Falda görülen damla sembolü, bazı fal yorumcularına göre ulaşmak istediğiniz bir şeye çok yaklaştığınızı haber verir. Bir süredir çaba gösterdiğiniz şeyler için biraz daha sabrederseniz, mükafatınızı alacaksınız. Kahve falında damlacıklar görmek, birkaç yerden birden gelecek para veya hediye olarak yorumlanır. Sevinç gözyaşı akıtabilirsiniz. İşlerinizin rast gitmesi sonrasında ufak tefek paralar elinize geçmeye başlayacak. Kahve falında damlacık görmek, alınacak küçük bir haberin ardından çok mutlu olmak olarak değerlendirilir. Bu haber sizi heyecanlandıracak. Kahve falında su damlası görmek, küslüklerin son bulmasıdır. Geçmişte kalbinizi kıran bir insan yakında gönlünüzü almak için hamle yapacak.

Kahve falında damla ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, tasarruflu oldukları sürece yatırım yapma şansı yakalayacaklar. Yakın zamanda elinize geçen paraları iyi şekilde değerlendirdiğiniz takdirde, gelecek için önemli yatırımlar yapacaksınız. Ev, araba veya bir eşya alabilirsiniz. Geleceğinizi sağlama almak için alacağınız kararlar, aile bireylerini de mutlu edecek. Falda çok fazla su damlası görmek, dostlarınızın size adeta gıpta ettiği ve size özendiğini gösterir. Yaşam tarzınız ve davranışlarınızla çevrenize örnek teşkil edeceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı