Kahve Falında Dans Eden Çift Görmek

Kahve Falında Dans Eden Çift Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 7.629 kez okundu.

Kahve falında dans eden çift görmek; uyumlu bir beraberliğe ve mutlu bir evliliğe yorumlanır. Eşiniz ile güzel bir iletişim kurmaya başlayacaksınız. Beraberliğinizde tüm dengeler yerine oturacak ve her konuda uyum içerisinde hareket edeceksiniz. Birlikte birçok güçlüğün üstesinden geleceksiniz. Falda dans eden çift görmek, gelecek günlerde bir dostunuzun sizden yardım alacağını da gösterir. Ona yardım elini uzatarak, hayırlı bir arkadaş olduğunuzu ispatlayacaksınız.

falda dans eden cift gormekKahve fincanında dans eden çift çıkması, bazı falcılar tarafından negatif olayları çağrıştıran bir takım yorumlar ile değerlendirilir. Falına bakılan kişiye aileden biri çok sıkıntı çektiriyor. Eğer o kişi ile görüşmeye devam ederseniz, başınızı ağrıtacak. Kahve falında dans eden insan görmek, sorunlarınızı umursamayacağınız bir sürece girdiğinizi gösterir.

Kahve falında dans eden gelin damat görmek, bekar kişilerin yakında muratlarına ereceklerinin habercisidir. Tam kafa dengi bir insan ile birlikteliğe başlayacaksınız. Kahve tabağında çıkan bu figür, hane içinde birilerinin söz ya da nişan yapacağını gösterir. Kahve falında dans eden insan görmek, eş ve dosttan destek görecek fal sahibinin, maddi sıkıntılarını hafifleteceğine yorumlanır.

Kahve falında dans eden çift ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, ikili ilişkilerde daha dikkatli olsunlar ve herkese hemen güvenmesinler. Çok güvendiğiniz insanı bir çırpıda silebilecek duruma geleceksiniz. Bir sevdiğinizin yalanını yakalayabilirsiniz. Kahve falında dans eden adam görmek, iki yüzlü bir insana işaret eder. Bu kişi size farklı başkalarına farklı konuşuyor.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git