Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek

Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 6.006 kez okundu.

Kahve falında deniz yıldızı görmek; şansınızın her geçen gün artarak, maddi açıdan sıkıntılarınızın sona ereceğine yorumlanır. Borcu olanlar, tez zamanda tüm borçlarını birden kapatacaklar. Memur olan kişiler ise, kıdem yükselecekler. Tayin bekleyen kişilerin gönüllerinin istediği gibi bir yere tayinleri çıkacak. Falda deniz yıldızı görmek, ticaret yapan kişilerin iş hayatlarında en şanslı günlerini yaşayacakları anlamını taşır. İşleriniz açılacak ve evinize bolluk yağacak.

falda deniz yildizi gormekKahve fincanında deniz yıldızı şekli çıkması, gönlü boş olanların yıldırım aşkına tutulacağına yorumlanır. Yeni tanışacağınız bir insan ile çok hızlı bir şekilde aşk yaşamaya başlayacaksınız. Evli ve çocuk sahibi olan kişiler, çocuklarının başarılarına tanık olacaklar. Çocuklarınızın elde ettiği başarılar sizleri gururlandıracak ve hane içerisinden tebrikler alacaksınız. Kahve fincanının ortasında deniz yıldızı figürü görmek, falına bakılan kişiyi ilgilendiren müjdeli haberler alacağınızı gösterir. Falda çıkan yıldız işaretleri her zaman güzel manalara gelmektedir. Kahve fincanının kenarında deniz yıldızı çıkarsa, bu vakit de yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz hakkında yorum yapılır. Sürekli görüştüğünüz insanlar ile birlikte ortak planlar yapabilirsiniz. Dostlarınız sizleri hiçbir konuda yalnız bırakmayacaklar.

Falda görülen deniz yıldızı sembolü, sağlık problemleri olan fal sahiplerinin en nihayetinde şifa elde edeceklerine yorumlanmaktadır. Kahve tabağında deniz yıldızı işareti çıkarsa, hane içerisinde huzur ve sükûnet hâkim olacak. Küsler tez zamanda barışacak. Aile bireyleri ile küs olan fal sahipleri, tez zamanda barışacaklar. Kahve falında deniz yıldızı ve kalp görmek, ilişkiye başlayacağınız kişinin size şans getireceği anlamına gelir. Evlenme hazırlığı içerisinde olanların tüm işleri rast gidecek.

Kahve falında deniz yıldızı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, iş hayatında saygın bir konuma yükselerek, daha yetkili bir hale gelecekler. Daha cesaretli olur ve atılımlar yapmaktan kaçınmazsanız, maddi açıdan başarılı olmanız an meselesidir. Aile içi huzurunuz yerine geldiğinden, sizleri kıskanan kötü niyetli insanlara fazla taviz vermeyin. Kahve falında deniz yıldızı ve balık şekillerinin birlikte olması, evinize gelecek misafirin bolluk ve bereketi de beraberinde getireceğine yorumlanır. Bu misafirin sizlere çok faydası dokunacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Deniz Yıldızı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Benim falımda deniz yıldızı çıktı ne anlama geliyor

Sayfa başına git
Maaş uzmanı