Kahve Falında Denizatı Görmek

Kahve Falında Denizatı Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında denizatı görmek; yakın zamanda bazı önemli gelişmelerin vuku bulacağına ve ardından sevinç gözyaşlarına boğulacağınıza yorumlanır. Kahve falında denize dair çıkan birçok sembol hayırlara vesile olduğundan dolayı, kahve fincanında denizatı çıkması da fal sahibi için çok hayırlı manalar taşır. Falda denizatı görmek; sizi mutlu etmelidir. Birkaç ay içerisinde her anlamda güzel olaylar ve hayırlı haberler sizleri bekliyor olacak.

falda denizati gormekKahve fincanında denizatı anlamı, işyerinde terfi almaya ya da bir proje yürütüyorsanız, o projenin size getirilerinin fazla olacağına işaret eder. Başarı size çok yakındır. Fal sahibi karamsarlığa düşmediği sürece, çok yakında dilediği fırsatlara konacaktır.

Kahve falında deniz atı görmek; fincanın veya kahve tabağındaki diğer şekiller de göz önüne alınarak çok daha başka manalara gelebilir. Örneğin; kahve falında denizatı ve balık görüyorsanız, çok büyük bir kısmetin kapınıza kadar geleceğine yorumlanır. Denizatı ve balık sembollerinin kahve telvesinde birbirlerine yakın çıkması, bekar olanlar için evliliğe delalettir. Kahve falında denizatı kafası görmek; satın almak istediğiniz mal mülk için paranızı denkleştireceğinizin habercisidir. Fal sahibinin eline toplu para geçebilir. Kahve fincanının içerisinde denizatı ve kalp sembollerinin beraber çıkması, çok zengin bir kısmete yorumlanır. Hayattan beklentileriniz sonunda ardı sıra gerçekleşmeye başlayacaktır. İnancınızı kaybetmediğiniz sürece, kazançlarınız kayıplarınızdan çok daha fazla olacak. Kahve falınızda denizatı figürü çıkıyorsa, gönlünüzü ferah tutun. Geleceğe odaklanın.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git