Kahve Falında Dinazor Görmek

Kahve Falında Dinazor Görmek
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında dinazor görmek; geçmişte yaşanmış bazı olayları takıntılı hale getirdiğinizi gösterir. Geçmişin izlerini hala aklınızdan kazıyamıyorsunuz. Unutamadığınız bir olay sizin peşinizi bırakmıyor. Falda dinazor görmek; dertlerin ve kederlerin siz yıprattığına, aynı yaşlı bir insan gibi hayatın tüm güzelliklerinden vazgeçtiğinize işaret eder.

falda dinazor gormekKahve fincanında dinazor anlamı; unutamadığınız eski bir ilişkiye ya da kötü bir olaya yorumlanır. Bazı anılarınızı aklınızdan silmek yerine, düşünerek beyninizde daha çok büyütüyorsunuz. Bu da sizin şu anki hayatınıza odaklanmanızı zorlaştırıyor.

Kahve falında dinazor yavrusu görmek; çok eskiden tanıdığınız bir insandan alacağınız habere işaret eder. Bu haber sizi mutlu edebilir ve o kişi ile yeniden konuşmaya başlayabilirsiniz. Geçmişten dargın olduğunuz kimseler varsa, onlarla aynı ortamlarda denk gelebilirsiniz. Aranızdaki buzlar çözülebilir. Kahve falında dinazor yumurtası çıkması, yeni sıkıntıların ortaya çıkacağının habercisidir. Geçmişte yaşanan kötü bir olay yeniden gün yüzüne çıkacak ve sizi mutsuz edecek.

Kahve falında dinazor ne demek?” diye merak edenler, kendilerine çeki düzen vermeliler ve şimdiki zamana odaklanmalılar. Geçmişi düşünerek sadece kendinize zarar veriyorsunuz. Falda dinazor şekli çıkması unutulamayan sevgiliye işarettir. Artık yeni aşklara yelken açmanızın ve geçmiş hatıraları unutmanızın tam vaktidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git