Kahve Falında Diş Görmek

Kahve Falında Diş Görmek
7 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 8.361 kez okundu.

FALDA DİŞ GÖRMEK

Kahve falında diş görmek; başınızdan geçecek ufak bir üzüntüye işaret eder. Bu sembol genellikle olumsuz şekillerde yorumlanır. Kahve fincanına bakılan kişi sevdiklerinden uzak kalabilir ya da maddi açıdan bazı kayıplar yaşayabilir. Falda diş görmek, genellikle negatif olayların habercisidir. Şu günlerde hiç beklemediğiniz bir masraf çıkabilir ve bu da başınızın dara girmesine neden olabilir.

Kahve Falında Diş Görmek Ne Anlama Gelir?

falda dis gormekKahve fincanında diş çıkması her ne kadar kötü şeylerin habercisi olsa da, yanındaki diğer şekillere de bakarak daha iç aydınlatıcı yorumlar yapabilirsiniz. Fincanda diş şeklini tek başına ele almak yerine, yanında çıkan figürler ile beraber güzel şeylere yorumlamanızı sizlere öneririz.

Birçok fal yorumcusu, kahve fincanı veya tabağında görülen diş sembolünü gelecek günlerde sizleri dert ve kedere sokacak negatif olaylara yorumlarlar. Sizi tanıyan biri tarafından zarara uğratırılabilirsiniz. Size haksızlık yapmak isteyen ve iş hayatında kariyerinizi sarsmak isteyen iş arkadaşlarınız olabilir. Şu günlerde özellikle iş yerinde herkese karşı tedbirli olun ve dikkatli davranışlar sergileyin. Sizin bir açığınızı yakalamak isteyen insanlar olabilir.

FALDA DİŞ NE DEMEK?

Kahve falında diş fırçası görmek, size çok yakın bir insanın zarar verici davranışlarda bulunacağına işaret eder. Kahve falında azı diş görmek, fal sahibine diş bileyen bir kötü niyet sahibi insanın varlığına yorumlanır. Kahve falında köklü diş görmek, falına bakılan kişiyi çok derinden etkileyecek acı bir olayın olacağının habercisidir. Falda diş kökü görmek, akraba çevresinden bir kişinin kötü niyetli olduğunu da gösterir.

Kahve falında diş ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, özel hayatlarında ve iş yaşamında yapacakları seçimlerde dikkatli olmalılar. Kötü olayları çabuk atlatabilmek adına her adımınıza dikkat edin.

Fal yorumları sitemizde falda çıkan diş fügürü hakkında yorumu okumuş bulunuyorsunuz. Bu  yorumu okuyan ziyaretçilerimiz Falda Burun Görmek isimli yorumlarıda okumayı tercih ediyorlar.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git