Kahve Falında Dolunay Görmek

Kahve Falında Dolunay Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında dolunay görmek; falına bakılan kişi için çok hayırlı anlamlar taşır. Çok istediğiniz bir şey en sonunda gerçek olacak. Evlenmek isteyen fal sahipleri nihayetinde evlenebilecekleri kriterlerde bir insan ile tanışacaklar. Falda dolunay görmek, yuvanızın mutluluğunun daimi olacağına yorumlanmaktadır. Tam hayallerinizdeki gibi bir yuvanız olacak ve eşinizle çok iyi geçineceksiniz. Bekar kimseler eş yönünden şanslı olacaklar.

falda dolunay gormekKahve fincanında dolunay şekli çıkması, bazı âlimlere göre bir dileğin kabul olması olarak nitelendirilir. Çocuk sahibi olanların çocukları ile ilgili istekleri gerçek olacak. Aile hayatında saadeti yakalayacaksınız. Kahve fincanının ortasında dolunay görmek, fal sahibinin sevinçlerinin çok büyük olacağını gösterir. Gönülden dilediğiniz bir şeyin yakında gerçek olması ile adeta tüm dünyalar sizlerin olacak. Kahve falında dolunay ve kurt sembollerinin yan yana olması, bir süredir suskunluğunuzu koruduğunuz bir konuda artık sessizliği bozacağınıza yorumlanmaktadır.

Falda görülen dolunay sembolü, işleri ters giden kişilerin yakında başlarına gelen tüm aksiliklerin düzeleceğine haber verir. İşlerinizin yoluna girmesi ile beraber ertelediğiniz planlarınızı da yeniden masaya yatıracaksınız. Kahve tabağında dolunay çıkması, haneden birilerinin yakında evleneceği ya da nişan yapacağı anlamına gelir. Yakın bir akrabanızın düğün telaşı olabilir. Kahve falında dolunay ve kalp görmek, platonik bir aşkı ifade eder. İlişkisi olan ya da olmayan kişileri başka birine karşı ilgi duymaya başlayabilirler. Bu durum geçici olabilir. Ancak bir süre hoşlandığınız kişi aklınızı meşgul edecek.

Kahve falında dolunay ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızı sevgi dolu günler bekliyor. Eşinizin size duyduğu şefkat duygusu ve sevgi, kendinizi daha değerli hissetmenizi sağlayacak. Evliliğiniz daha bir romantik olacak. Aklınızda yer edinen soruları bir kenara bırakarak, sevgi ve aşk dolu günlere kavuşacaksınız. Eşiniz ya da sevgiliniz size olan desteğini hiçbir zaman esirgemeyecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git