Kahve Falında Domuz Görmek

Kahve Falında Domuz Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 16.053 kez okundu.

Kahve falında domuz görmek; kötü karakter sahibi olan bir insanı simgeler. Fincan içerisindeki hayvan figürleri çoğunlukla bir insanla özdeşleştirilerek yorumlanır. Fesat ve kötü kalpli bir insanla muhatap olabilirsiniz. Bu insan size kötülük edebilir ve işlerinizin ters gitmesine neden olabilir. Falda domuz görmek, size karşı kin besleyen ve bir konuda sizlerden öç almak için dua eden insana işaret eder. Bu kişiye önceden bir zararınız dokunmuş olabilir ve beslediği kinle size hain planlar içerisinde olabilir.

falda domuz gormekKahve fincanında domuz şekli çıkması, haram para almak veya kazanmak manasına gelebilir. Şu günlerde kolay kazanç sağlayacağınız bir fırsat elinize geçecek. Fakat bu yerden gelecek para size hayır getirmeyecek. Kahve tabağında domuzun anlamı, hane içerisinde sizleri günah işlemeye teşvik edecek bir insanın varlığıdır. Bu akrabanız sizin aklınızı çelebilir ve yolunuzdan saptırabilir.

Falda görülen domuz sembolü, dinimize göre bu hayvanın etinin haram olmasından dolayı haram kazancı ifade eder. Kul hakkı yemekten bilhassa uzak durun. İnsanların ahlarını almak, işlerinizin ters gitmesine sebebiyet verebilir. Kahve falında domuz burnu görmek, bir arkadaşınızın sizleri küçük düşürmek adına çeşitli uğraşlara girmesi olarak değerlendirilir. Bu kişi sizi kıskanıyor olabilir ve özellikle bir insanın önünde sizin küçük düşmenizi isteyebilir.

Kahve falında yaban domuzu görmek, sizlere kötülük verecek yabancı insanı simgeler. Yeni tanışacağınız bir insanı ilk başlarda çok iyi olarak nitelendirebilirsiniz. Gelecek günlerde size zararı dokunmaya başlayınca gerçek yüzünü göreceksiniz. Kahve falında domuz kafası görmek, çok iyi tanıdığınız bir insanın paranıza göz dikmesi şeklinde yorumlanır. Bu kişi elinizdeki parayı almak ve maddi kayıp sağlamak için size büyük yalanlar söyleyebilir. Hatta borç olarak para isteyebilir. Ancak bu borcu uzun bir müddet size ödemeyecek.

Kahve falında domuz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, haram mal ve parayı evlerine sokmasınlar. Etrafınızda şüphelendiğiniz düşmanlarınızla mesafenizi korumaya özen gösterin. Evli kimselerin eşlerine kötü gözle bakan birileri olabilir. Falda çıkan domuz figürü genel olarak kötü bir insanın habercisidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı