Kahve Falında Dondurma Görmek

Kahve Falında Dondurma Görmek
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.505 kez okundu.

Kahve falında dondurma görmek; kutlama, sevinç ve tebrik gibi anlamlara gelir. Falına bakılan kişiyi yakında bir şeyden dolayı insanlar tebrik edecekler. Bu bir evlilik kararı olabilir ya da iş hayatında bir başarınız takdir edilebilir. Falda dondurma görmek, iş sahibi bireyler için işlerinin yolunda gitmesiyle birlikte keyif alacaklarına yorumlanır. Kamuda veya özel sektörde çalışan fal sahibi ise, bir projede grup lideri olabilir ya da yönetici konumuna getirilebilir. Lider konuma yükselmeniz, daha fazla paranın cebinize girmesini sağlayacak.

falda dondurma gormekKahve fincanında dondurma şekli çıkması, başka bir şirketten teklif almaya veya iş değişikliği yapmaya yorumlanabilir. Hızlı bir yükseliş sizleri bekliyor. Kariyerinizin adeta zirvesine oynayacaksınız. Her hamleniz beraberinde başarı getirecek. Kahve tabağında dondurmanın anlamı, hane içi refah ve huzurun artması, akrabalar arası maddi destek olarak yorumlanır. Aşk hayatında da olumlu gelişmelerin habercisi olan bu figür, aynı zamanda okul hayatında başarıyı simgeler.

Falda görülen dondurma sembolü, falına bakılan kişinin içine adeta su serpecek güzel yorumları beraberinde getirir. Gelecek günlerde sizleri bekleyen müjdeli haberler var. Kahve falında dondurma külahı görmek, sevdiklerinizin sizlerden daha fazla ilgi beklediği manasına gelir. Ailenize ve dostlarınıza daha fazla ilgi göstererek onları mutlu edebilirsiniz. Aile büyükleriniz sizlerden hatırlarını sormanızı bekliyor olabilir. Kahve falında külahta dondurma çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından beklentilerinizin gerçekleşmemesi ve hayal kırıklığı olarak değerlendirilir. Emeklerinizin karşılığını almakta zorlanacaksınız.

Kahve falında dondurma ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımızın tekliflere karşı açık olması konusunda bu sembol bir uyarıdır. Bekarsanız, varlıklı bir insanla ciddi ilişkiye başlayabilir ve evlilik için acele edebilirsiniz. Bu kişiyle evlenirseniz, size çok nazik davranacak ve mutlu bir yuvanın temellerini atacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git