Kahve Falında Dudak Görmek

Kahve Falında Dudak Görmek
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.798 kez okundu.

Kahve falında dudak görmek; çok fazla mücadele eden ve çaba gösteren bir insanı simgeler. Falına bakılan kişi her konuda mücadele vermektedir. Bu kadar fedakâr bir yapıya sahip olmanız nedeniyle, herkesle iyi geçineceksiniz. Her geçen gün dost sayınız artacak. Falda dudak görmek, kimi uzman fal yorumcuları tarafından bir zamanlar kaybettiğiniz bir eşyayı bulacağınıza yorumlanır. Kimi yorumcularsa bu sembolü önemli bir şeyi kaybetmeye yorumlar.

falda dudak gormekKahve fincanında dudak şekli çıkması, yüksek enerjisi ile etrafına ışık saçan fal sahibinin muhabbet ortamlarına gireceğine yorumlanır. Yakın zamanda kalabalık ortamlara gireceksiniz ve birçok insanla muhabbet edeceksiniz. Konuşmanız çevrenizdekileri etkileyecek. Bazı fırsat kapıları önünüze açılacak. Kahve falında kalın dudak görmek, aile bireyleri ya da arkadaşlarınızdan biriyle tartışmak zorunda kalacağınıza yorumlanmaktadır. Bu tartışma sinirlerinizi bozacak ve bazı ani kararlar almaya mecbur kalacaksınız. Yakın zamanda sevdiklerinizle tartışmak sizlere fayda sağlamayacak. O nedenle, her türlü durumda kalp kırmaktan uzak durun.

Falda görülen dudak sembolü, birçok fal yorumcusuna göre etrafta dolaşan dedikodulara yorumlanır. Hakkınızda yalan yanlış konuşan insanlarla bazı tatsızlıklar yaşayacaksınız. Kahve fincanının kenarında dudak işareti çıkarsa, bu sefer de falına bakılan kişinin gıybetten sakınması konusunda uyarı manasına gelir. Kahve falında ince dudak görmek ise, konuşmayı seven bir insanla tanışmaya, onunla dertleşmeye yorumlanmaktadır.

Kahve falında dudak ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, bazı söylentileri ciddiye almamalılar. Kendi yollarından sapmazlarsa, iş ve okulda başarılı olacaklar. Kahve falında dudak dudağa insan görmek ise, ilişkisi olanların hayat arkadaşlarına daha yoğun hisleri olacağı anlamını taşır. Eşinizin bir davranışından dolayı ona daha çok âşık olacaksınız. Aile bağlarında güçlenme olacak ve aile fertleri ile adeta birbirinize kenetleneceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git