Kahve Falında Duman Görmek

Kahve Falında Duman Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 11.051 kez okundu.

Kahve falında duman görmek; arkanızdan çevrilen tüm işleri bir bir öğreneceğinize yorumlanır. Fincanın kenarında duman işareti çıkarsa, bu seferde sizlerin sakladığı bazı gerçekler ifşa edilecek. Başınızdaki sorunlar artacak ve maddi açıdan büyük sıkıntılar oluşacak. Falda duman görmek, icra ve haciz durumları, mal varlığının elden gitmesi, para kaybetmek olarak da değerlendirilir. Borçlarınız karşılığında tüm yatırımlarınızı harcamak zorunda kalabilirsiniz.

falda duman gormekKahve fincanında duman şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından dedikodu ve gıybet yapan tanıdıklara yorumlanır. Saklanılan sırlar ağızdan ağza dolaşmaya başlayacak. Fitne sahibi insanlar sizlerin kötülüğü için zalimce iftiralar ortaya atacaklar. Kahve tabağında duman görmek, “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” sözünüzü doğrular neticesinde, tahmin ettiğiniz bazı şeylerin gerçek olduğunu duymak olarak değerlendirilir. Önceden tahmin edilen bazı aile içi entrikalarda yanılmadığınızı anlayacaksınız. Eşinden şüphelenen kimseler, bu şüphelerinde yanılmayacaklar.

Falda görülen duman sembolü; aile içi huzursuzluk, geçim sıkıntısı, yalnızlık, içine kapanıklık gibi durumları ifade eder. Falına bakılan kişiler dost meclislerinde istenmeyen kişi haline gelebilirler ve arkadaşlarınızın size ayrımcılık yapması yalnızlığa sürüklenmenize neden olabilir. Kahve falında dumanlı dağ görmek, sizden hoşlandığını düşündüğünüz birinin sizlere duygularını ifade etmesi olarak yorumlanır. Ertelenen birliktelikler nihayet olacak ve sevenler kavuşacak.

Kahve falında duman tütmesi, gizli kapaklı çevrilen işlerin herkes tarafından öğrenilmesi olarak yorumlanır. İş hayatında bazı usulsüzlükler yapan kişiler yakında ceza alabilirler. Kahve falında dumanı tüten ev görmek ise tüm bu yorumlardan daha pozitif anlamlara gelir. Henüz evli olmayan fal sahipleri evlenecekleri kişiyle mutlu bir yuva inşa edecekler. Kahve falında bacadan duman çıkması, rızkın artması olarak değerlendirilir. Refah düzeyiniz artacak. Kahve falında baca dumanı, aile fertleriyle eskisinden daha samimi olmak ve bir çatı altında toplanmak manasına gelir.

Kahve falında duman ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yalandan ve bazı şeyleri gizlemekten dolayı sevdikleriyle aralarının bozulmasına neden olabilirler. Sevdiğiniz insana bazı şeyleri yalan yanlışa anlatmanız ilerleyen günlerde ilişkinizde güven sorunlarını ortaya çıkaracak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı