Kahve Falında Duvak Görmek

Kahve Falında Duvak Görmek
4 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 7.333 kez okundu.

Kahve falında duvak görmek; falına bakılan insanın sevdiği hakkında bazı işaretler verir. Sevdiğiniz insanın beklentileri daha yüksek ve ilişkinizi ciddiyete dökmek istiyor olabilir. Bunun için de yakında karşılıklı olarak bir konuşma yapacaksınız ve ilişkinizin geleceği hakkında onunla konuşacaksınız. Falda duvak görmek, bazen de sağlığı kötü olan kimselerin yakında iyileşme haberini alacağınıza yorumlanır. Fal sahibi hastaysa, çok yakında şifa bulacak.

falda duvak gormekKahve fincanında duvak şekli çıkması, birçok fal yorumcusuna göre bir nikah töreni olacağına dair yorumlanır. Evli birinin falında bu sembol çıkarsa, bir yakını izdivaç kuracak demektir. Bekar birinin falında çıktığı zaman, evlilik hayallerine sonunda ulaşacak ve aradığı kriterlerde bir eş adayı bulacaktır. Fincanın ortasında duvaklı gelin çıkarsa, tez vakitte bir evlilik olacak. Kahve tabağında duvağın anlamı, hane içerisinden bir genç kız telli duvaklı gelin olacak ve yakında bir düğün kutlamasına gideceksiniz. Fincanın kenarında duvak işareti görülürse, dostlarınızdan biri evlenme kararı alarak size haber verecek.

Falda görülen duvak sembolü, kısmetli haberler almak anlamına gelebilir. Geçmişte yarım kalan bir aşk hikayesi de yeniden gündeme gelebilir ve geçmişte sevgiliniz olan kişi yeniden sizinle görüşmek için fırsat kollayabilir. Kahve falında uzun duvak görmek, bir süre önce size verilen sözü yerine getirecek insanı simgeler. Mutluluğunuzu arttıracak haberler alacak ve geleceğinizi şekillendirmenizde yardımı olacak önemli konuşmalar yapacaksınız. Kahve falında gelin duvağı görmek, huzura erişmek ve sağlığın yerinde olması anlamlarına gelir. Kendinizi daha bir zinde ve dinamik hissedeceksiniz.

Kahve falında duvak ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, saflığın ve temizliğin simgesi olan bu sembolü fincanlarında gördükleri zaman güzel bir yaşam onları bekliyor demektir. Saf kalpli ve iyi niyetli insanlar karşınıza çıkacak. Huzurunuzu kaçıran sorunlar bitecek ve zorlukların üstesinden geleceksiniz. Kısmetiniz çok yakında açılacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Duvak Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Benim falımda duvak çıktı

Sayfa başına git
Maaş uzmanı