Kahve Falında Duvar Saati Görmek

Kahve Falında Duvar Saati Görmek
20 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 2.462 kez okundu.

Kahve Falında Duvar Saati Görmek

Kahve falında duvar saati görmek uzun zamandır beklediğiniz müjdeli bir haberin, güzel bir oluşumun ya da güzel bir sürecin başlangıcının habercisi olabilir. Umutla beklediğiniz ve uzun süredir hayalini kurduğunuz muradınızın çok yakın zamanda gerçekleşeceğine ve bu konuda artık hazırlıklarınızı tamamlamanız gerektiğine delalettir. Uzun zamandır beklediğiniz haber çok yakında gerçekleşecek ve sevinciniz de kat kat artacak demektir. İş hayatında meydana gelen sıkıntılarınız çok yakın zamanda neticelenecek ve artık düze çıkacaksınız diye de yorumlayabilirsiniz.

Falda Duvar saati görmek

Yarım bırakılan işler konusunda da sizi uyaran bir imge olabilir. Duvar saatini fincanda görmek de, tabakta görmek de iyiye yorulur. Fincanda görülen duvar saati iş yerinizde, çalışma hayatınızda ya da daha geniş kapsamlı olaylara yorumlanabileceği gibi, tabakta görülen duvar saati de aile içinde yaşanacak hoşlukları simgeler. Bu da büyük müjdeli haberlerin ve güzel tekliflerin adım adım yaklaştığının habercisidir.

“Falda Duvar Saati Görmek ne anlama gelir?”

Örneğin bu durum evli çiftler için yeni bir bebek haberi olabileceği gibi, bekarlar için kısmetin yol da olduğunun da habercisi olabilir. Tüm bunların yanında falda beliren duvar saatinin şeklinin düzgün ya da bozuk olması da önem taşımaktadır. Örneğin fincanda yamuk – yumuk duran bir duvar saati monoton giden ilişkilerin ve evliliklerin işareti olabilir. Yine kahve falında duvar saati görmek, şayet saat kırıksa hayra yorulmaz. Bu simge yürümekte zorlanan bir evliliğin ve ilişkinin işaretidir. Bu gibi bir obje sürmekte olan ilişkinin hemen özveri ve karşılıklı anlayışla düzenlenmesi ve tekrar rayına oturtulması gerektiğine işaret eder. Bu yüzden ilişkiyi yürütmekte zorlanan partnerler, karşılıklı olarak bir an önce ilişkilerini düzeltmek için kolları sıvamalıdır. Yine kahve fincanında bulunan eski ve yıpranmış saatler, o evin geçim yükünü yıllardır üstlenmiş olan aile erkeğinin profilini simgeler. Bu kişi yıllardır ailenin tüm yükünü omuzladığı gibi, aynı zamanda da aile huzurunu ve aile bağlarını sıkı tutan kişidir de. Yine duvar saatinin akrep ve yelkovanı ayan beyan düzgün bir şekilde görülebiliyorsa,  gelecek konusunda kaygılanmamanızı öneririz. Zira bu imgenin fal yorumu ileride size sıkı bir miras kalacağını simgeliyor olabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git