Kahve Falında Ejderha Görmek

Kahve Falında Ejderha Görmek
17 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 84.092 kez okundu.

Kahve falında ejderha görmek,

Falına bakılan kişi açısından pek de hayırlı değildir. Hayvan figürlerinin kahve falında bir insanı simgelemesinden dolayı, fincanda beliren ejderha işareti sizleri ya da yakınınızda bir insanı tarif eder. Falda ejderha görmek; genel olarak size düşman olan ve zarar vermek için fırsat kollayan, sizin iyiliğinizi istemeyen birine işaret eder. Bu kişi bir dost ya da akraba olabilir.

falda ejderha gormekKahve fincanında ejderha şekli çıkması; fal sahibinin çevresinde bulunan biri tarafından zarar göreceğine ve bu yüzden bir süre dostlarına karşı temkinli davranmasına yorumlanır. Fal yorumcuları, ejderha sembolünü gelecek bir felakete ve kötü bir olaya da yorumlamaktadırlar. Kahve tabağında ejderhanın anlamı, hane içerisinden sizi sevmediği halde iyi görünmeye çalışan bir insanın varlığına işaret eder. Bu yakınınız her ne kadar size söylenmek istese de buna cesaret edemiyor.

Falda görülen ejderha sembolü, kimi zaman aile bireyleri arasında içten içe sizin aldığınız kararlara sinir olan bir insanı simgeler. İyi niyetle de olsa, bu kişinin kararlarınıza karşı çıkması tartışmaları beraberinde getirecek. Kahve falında ejderha ateşi görmek; sizi sevmeyen ve size karşı kin besleyen insana işaret eder. Yine falda ateş püskürten ejderha çıkması, hiç ummadığınız birinin size karşı duyduğu kin ve nefretin sonunda ortaya çıkaracağı manasına gelir.

Kahve Falında Ejderha Yavrusu Görmek

Kahve falında ejderha yavrusu görmek; düşmanlarınızın ya da önünüzdeki engellerin sayısının artacağına ve yolunuza taş koymak isteyen insanlara yorumlanır. Kahve falında ejderha ve balık görmek ise; fal sahibinin önüne çıkacak engellere meydan okuyacağı, özellikle aşk hayatında büyük mücadele etmek zorunda kalacağının habercisidir. Falına bakılan kişi, bir süre sosyal yaşantısındaki insanlara karşı tedbirli olmalı, tuzaklara karşı dikkat etmeli ve attığı her adımda doğru kararlar almalıdır. Kahve falında ejderha ve kalp görmek; çok inatçı ve çekilmez bir insanla başlayacağınız ilişkiyi simgeler. Bu kişiyle ilişkinizde sorunlar hiç bitmeyecek ve sizi adeta yıldıracak. Gönlü boş olan kimseler, yakın zamanda sevgili adayları arasından seçici davranmalılar ve üzüntü verecek bir ilişkiye başlamamaya dikkat etmeliler.

Kahve falında ejderha ne demek?”

Anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kendi öfkelerine hakim olmayı öğrenemedikleri sürece başları dertten eksik olmayacak. Aynı şekilde sinirli ve ani öfkelenen insanlarla ilişkilerinizde de kontrolü sağlamak sizlere düşebilir. Sizden hoşlanmadığını açıkça belli eden insanları zorla hayatınıza sokmaya çalışmayın. İkili ilişkilerde ise, kontrolü elden bırakmamalı ve sabırlı olmalısınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git