Kahve Falında El Görmek

Kahve Falında El Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.280 kez okundu.

Kahve falında el görmek, daha sağlam karaktere işaret eder. Falına bakılan kişi çevresine verdiği güven ve otorite ile sayılan ve sevilen biridir. Çok fazla dikkatli biri olabilirsiniz. Yine sosyal hayatınızda ve aile yaşantınızda baskın çıkıyorsunuz ve sizlerin sözü geçiyor. Falda el görmek; cömert ve eli açık biri olduğunuzu da gösterir.

falda el gormekKahve fincanında el çıkması; detaycı hareketleriniz ile hiçbir zaman yanılmadığınızı ve bu nedenle de her işinizde size olan güvenin daha da arttığını işaret eder. Sizi seven ve güvenen kişiler, size destek olmak isteyebilirler.

Kahve falında el parmakları görmek; hisleriniz doğrultusunda hareket edeceğiniz yönünde bir uyarı manası taşır. Ancak mantığınızı devreye sokmalı ve ciddi kararlarda enine boyuna düşünmelisiniz. Kahve falında el izi görmek; hayatınızda iz bırakan ve hiç unutamadığınız bir insanı simgeler. Bu kişiden ilerleyen günlerde haber alabilirsiniz. Kahve falında el açmak; isteklerinizin gerçekleşmesi için bir süre daha çaba göstermenize yorumlanırken; kahve falında el kaldırmak ise; sadece kendi hislerinizi ve düşüncelerinizi önemsemenizi işaret eder.

Kahve falında el sallamak; çok sevdiğiniz birini yolcu edeceğinize yorumlanır. Falda el sembolü görmek; genellikle olumlu sözler ile yorumlanır. Falına bakılan kişi, sonunda kendini ispatlama ve gücünü gösterme fırsatı bulur. Herkesin takdirini kazanacak önemli bir olayda adı geçer. Eğer ümitsizseniz; negatif enerjiden uzak durmalı ve güzel düşüncelere yönelmelisiniz.

Kahve falında el ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, eli açık ve iyimser karakterleri sebebiyle sayılıp sevilecekler. İnsanlar size maddi ve manevi yönden desteklerini hiç esirgemeyecekler. Aile fertleri sizin sözünüzü dinliyor ve insanlar sizin başarılarınızı örnek alıyor. Geçmişte iş hayatına yönelik verdiğiniz tüm emekleriniz size fazlası ile geri dönecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı