Kahve Falında Elmas Görmek

Kahve Falında Elmas Görmek
19 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.614 kez okundu.

Kahve falında elmas görmek; zenginliğin ve bol kazancın sembolü olarak yorumlanır. Elmas gerçek hayatta çok değerli bir maden olduğundan dolayı falda da benzer anlamlar taşır. Evli kimselere eşleri adeta elmas gibi değer verecekler. El üstünde tutulacaksınız. Falda elmas görmek, bir sözünüzü iki etmeyecek eş ve sevgiliye de yorumlanır. Zaman geçtikçe daha bir kıymete bineceksiniz.

falda elmas gormekKahve fincanında elmas sembolü çıkması, hiç hesapta olmayan toplu bir para olarak yorumlanabilir. Birçok fal uzmanı elmas anlamını değerli eşya alıp satmaya yorumlarlar. Büyüklerinizin evinde çok değerli bir antika eşya bulabilirsiniz ya da size değerli bir eşya miras olarak kalabilir.

Kahve falında elmas yüzük görmek, sevgilinizin size gerçekten değer verdiğine ve sizi sevdiğine yorumlanır. Kalbinizde henüz kimse yoksa doğru insanı çok yakında bulacaksınız. Bu kişi size hak edilen değeri verecek ve sizleri mutlu edecek. Kendinizi çok özel biri olarak hissetmenizi sağlayacak. Kahve fincanının ortasında elmas şekli çıkması, sosyal ortamlarda elmas gibi parıldamanın göstergesidir.

Kahve falında elmas ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, sevdikleri insanların kıymetini bilmeliler. Maddi sıkıntısı olan fal sahipleri için aydınlık günlere az kalmıştır. Kahve tabağında elmas görmek, hane içerisinde özel bir organizasyonun olacağını gösterir. Akrabalarınızdan biri tez vakitte düğün dernek yapabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Kahve Falında Elmas Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. özge arıkan dedi ki:

    Kahve falımda elmas yüzük çıktı

    1. admin dedi ki:

      Merhabalar, bekarsanız varlıklı bir eş anlamına gelir. Evliyseniz de yakın gelecekte evinize giren para miktarında artış olacak demektir.

Sayfa başına git