Kahve Falında Eros Görmek

Kahve Falında Eros Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 7.741 kez okundu.

Kahve falında eros görmek; duygusal açlığı simgeler. Kalbinizin uzun süredir boş olması sebebi ile kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Ancak fincanda eros şekli çıkması, bekar günlerin sona ereceğine ve kalbinizi çalacak bir insana yorumlanır. Falda eros görmek, yıldırım aşkına tutulacağınızı da gösterir. Çıkacağınız bir yolculuk sonrasında ruh eşiniz ile tanışacaksınız.

falda eros gormekKahve fincanında eros simgesi çıkması, platonik bir aşka kapılmak anlamına gelebilir. İlişkisi olan kişiler başkasından hoşlanmaya başlayabilirler. Evli kişiler ise, eşleri ile daha bir mutlu ve neşeli günlere kavuşacaklar.

Kahve falında eros ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, güç ve şehvetin sembolü olarak bilinen bu figürü kendi özel hayatlarına yorumlayabilirler. Mitolojide aşk ve seks tanrıçası olarak bilinen eros, fal yorumlarında da aynı anlamlara gelir. Cinsel hayatınız şu günlerde canlanacaktır. Falda melek çıkması ile benzer anlamlar taşıyan eros, masum bir aşkı da simgeler. Evli bir kadının falında eros işareti çıkması, hamile kalacağının habercisidir. Arzularınız artacak ve libidonuz yükselecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı