Kahve Falında F Harfi Görmek

Kahve Falında F Harfi Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 14.724 kez okundu.

Kahve falında F harfi görmek; isminde F harfi geçen kimselerle irtibat kurmak ya da bu kimselerden haber almak anlamına gelir. İsminin baş harfi F olan biri sizinle konuşmak isteyecek. Bu kişinin getireceği havadisler olacak. Ancak havadisler negatif ya da pozitif olabilir. Fincanda yer alan diğer şekillerle beraber yorum yapmak daha doğru olur. Falda F harfi görmek, bir insanı simgelediği için adında F harfi geçen kimselerle bazı konularda iletişim kuracaksınız.

falda f harfi gormekKahve fincanında F harfi çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından adı F ile başlayan bir insanla tanışmak olarak değerlendirilir. Bu kişi hayatınıza girecek ve sizlerin yakın dostu olacak. F harfinin yanında kalp de varsa, bu sefer kalbinizi çalacak insanı simgeler.  Kahve tabağında çıkan F harfinin anlamı, isminde F olan akrabalarınızdan biri ile finansal konularda bazı görüşmeler yapacağınızı gösterir. Bu kişi sizden borç isteyebilir ya da sizler borç almak zorunda kalabilirsiniz.

Falda görülen F sembolü yanında olumsuzluk bildiren şekillerin olması, isminde F olan bir düşmana işaret eder. Çalışma hayatında ya da sosyal hayatınızda tahmin ettiğiniz biri varsa, o kişiye karşı daha bir temkinli olun. Kahve falında ters F harfi, tartışacağınız bir insandır. İsminde F harfi olan bir tanıdığınız işlerinizi aksatmanıza neden olabilir ya da hayatınızı alt üst edebilir.

Kahve falında F harfi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bu harfi hayırlı bir kısmet olarak değerlendirilebilir. Evlenmek için can atan kimseler, isminde F harfi olan biri ile saadet kuracaklar. Kahve falında büyük F harfi çıkarsa, yardım eli uzatacak kimseleri işaret eder. Kahve falında küçük f görmek, havadis getirecek kimselere yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında F Harfi Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. bahar dedi ki:

    super herif

Sayfa başına git