Kahve Falında Fare Görmek

Kahve Falında Fare Görmek
10 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 23.460 kez okundu.

Kahve falında fare görmek, fare sinsi bir hayvan olduğu için etrafınızda sinsi bir şekilde dolaşan insana yorumlanır. Bu kişi size belli etmeden arkanızdan iş çeviriyor ve size ihanet ediyor olabilir. Falda fare görmek, bazı kahve falı yorumcularına göre de maddi kayıplar olacağının habercisidir. Güvenilir olmayan bir insan sizden borç para isteyebilir ve sizi mağdur bırakabilir. Etrafınızda güven vermeyen insanlara fazla taviz vermemeye dikkat edin. Yoksa sizi finansal yönden zorluklara sürükleyebilirler ve aklınızı çelerek elinizdeki paranın erimesine neden olabilirler. Dostunuz olduğu kadar sinsi karaktere sahip düşmanlarınız da etrafınızda dolaşıyor.

falda fare gormekKahve fincanında fare şekli çıkması, genellikle, olumsuz olaylar ve dost görünümlü düşman anlamına gelir. Fal sahibi bir süreliğine para harcamalarına dikkat etmeli ve iş hayatında önemli kararlar almamalıdır. Kahve falında fare kafası görmek ise; iş sahibi olanların maddi yönden zor bir sürece gireceğine işaret eder. Çalıştığınız yerden çıkarılabilir ya da istifa edebilirsiniz. Gelecek günlerde geçiminizi sağlamakta oldukça zorlanacaksınız. Maddi yönden de bir darbe alacaksınız ve bir müddet çaresizlik hakim olacak.

Kahve falında fare şekli çıkan kişiler, ilerleyen günlerde şans oyunu oynamamaya dikkat etmeliler. Özellikle yüklü meblağlarda yatırımlar yapmak sizi zora sokabilir. Kahve falında fare ve yılan şeklinin yan yana çıkması, kazancınıza göz koyan birilerinin varlığına yorumlanır. Fal sahibi ilerleyen günlerde ortak bir iş yapmaktan kaçınmalıdır. Bu kişiler size karşı çok iyi davranırken, bir yandan da kuyunuzu kazabilirler ve sizin iyiliğinizi istemeyen kişiler olabilirler. Aynı şekilde kariyerinizi kıskanan kişiler tarafından da sinsice planlar yapılarak, ayağınızı kaydırmak isteyenler çevrenizde barınıyor olabilir. Eğer fare küçükse, uğrayacağınız zarar da sizi az etkileyecektir. Ancak kahve fincanın ya da tabağındaki fare şekli büyükse, sizi bekleyen büyük sıkıntıların varlığına yorumlanır. Kahve tabağında farenin anlamı, hane içerisinde uzak durulması gereken bir insandır.

Falda görülen fare sembolü, bazı fal yorumu yapanlara göre insanlarla ortak işler yapmaktan kaçındığınız takdirde maddi bir zarar görülmeyeceğine yorumlanır. Mal ve mülkünüzde gözü olan biri olabilir. Kahve falında büyük fare görmek, düzenbaz ve yalan işler peşinde koşan çok tehlikeli bir insana yorumlanır. Arkadaş çevrenizi daha güvenilir insanlardan oluşturmalısınız. İş arkadaşlarınızla da bazı sürtüşmeler olabilir. Kahve falında fare ve kedi görmek, baskın karakterli bir insanın hiç istemediğiniz bir şey yaptıracağına veya size baskı uygulayacağına yorumlanır. Şu günlerde çok kurnaz olmalısınız. İşinize çelme takmak ve sizi yenmek isteyen biri olabilir. Kendi işinin patronu olan fal sahipleri de dikkatli olmalıdır.

Kahve falında fare ne demek?” diye merak eden değerli okuyucularımız, karakteri oturmamış ve sahtekar insanlardan uzak durmaya gayret etmeliler. İş, aile ya da okul hayatınızda yanınıza sinsice yaklaşacak ve sizin ayağınızı kaydırmak isteyecek biri olabilir. Her zaman düşmanlarınızı iyi ayırt etmeli ve tuzaklara düşmemelisiniz. Önemsemediğiniz bazı düşmanlarınız da sizi zarara uğratabilirler.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git