Kahve Falında Fasulye Görmek

Kahve Falında Fasulye Görmek
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 6.264 kez okundu.

Kahve falında fasulye görmek; fincanda pek sık karşılaştığımız bir işaret olmasa da, fal sahibine gelecek hakkında bazı bilgiler verir. Fincanınızda fasulye figürü çıkarsa, bu işaretin negatif olaylara yorumlanması moralinizi bozabilir. Falda fasulye görmek, birçok fal yorumcusu tarafından sosyal yaşantınızda ve ikili ilişkilerde sıkıntıların sizleri beklediğine yorumlanır. Maddi yönden de bir darbe alabilir ve gelecek günlerde elinize geçen paranın bereketini göremeyebilirsiniz.

falda fasulye gormekKahve fincanında fasulye şekli çıkması, gelecek günlerde sizleri zor durumda bırakacak olaylara işaret eder. Özel hayatınızda bazı gerçeklerle yüzleşebilir ve bu yüzden birini hayatınızdan çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Hatta sevdiğiniz insanla da aranız tamamen bozulabilir ve ilişkiniz adeta toparlanamayacak hale gelebilir. Kahve tabağında fasulyenin anlamı, sürekli size müdahale edecek hane içerisinden insanlardır. Özellikle ev meselelerinize karışan birileri olacak. Bilmiş bir insan sizin aile sorunlarınızı arttıracak bir plan içerisinde olabilir.

Falda görülen fasulye sembolü, bazı fal yorumcuları tarafından parasal konularda çok fazla sıkıntı yaşanacağına yorumlanır. Özellikle para kazanacağınızı tahmin ederek yatırım yaptığınız planlarınız umulan gibi olmayacak ve borca girebileceksiniz. Şu günlerde maddi yönden acil bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Kahve falında kuru fasulye görmek, çok dert edilen bir konuda hala sorunların devam edeceğine işarettir. Bir sıkıntınıza kesin çözüm bulamayacaksınız. Kahve falında taze fasulye görmek, yakın zamanda bir tartışmanın sizleri beklediğine yorumlanır. Bu tartışma bir dostla olacak. Kahve falında fasulye tanesi görmek, ufak sorunları ifade eder. Fakat bu küçük sorunları büyütmemeye dikkat edin ve kafanızı bu küçük sıkıntılarla fazla meşgul etmeyin.

Kahve falında fasulye ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, maddi ve manevi sıkıntılara karşı psikolojilerine hazırlamalılar. Sizler ne kadar dirençli ve sabırlı olursanız, yakın zamanda canınızı sıkacak olayları da daha çabuk atlatacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git