Kahve Falında Fil Görmek

Kahve Falında Fil Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 6.122 kez okundu.

Kahve falında fil görmek; işi olmayanlar için yeni bir iş kapısı açılacağı anlamına gelir. Başkasının yanında çalışıyorsanız, çok avantajlı bir iş teklifi alabilirsiniz. Şu günlerde şans sizden yana olacak. Kapınıza kadar gelen kısmetleri geri çevirmeyin. Falda fil görmek; içinizi serinletecek birbirinden güzel manalara gelir.

falda fil gormekKahve fincanında fil çıkması; işsiz olan ve iş başvurusunda bulunanlara tez zamanda olumlu yönde bir geri dönüş olacağına yorumlanır. Yine kazancı iyi olmayan kişilerin iş hayatında bereketi artar ve evlerine bolluk yağar.

Kahve falında fil yavrusu görmek; iyi niyetli birinin size yardım eli uzatacağına işaret eder. Bu kişinin size destek olması ile beraber hayatınızda bazı güzel değişimler olabilir. Kahve falında yavru fil görmek; aile içi huzurun artacağı şeklinde de yorumlanır. Falına bakılan kişi bekar ise; ciddi bir ilişkiye başlaması an meselesidir.

Fal yorumcuları; falda fildişi sembolü çıkmasını eşinize ve ailenize daha çok değer vermeniz gerektiği yönünde bir uyarı olarak yorumlarlar. Kahve falında fil ayağı görmek ise; yeni tanışacağınız birine fazla güvenmemeniz konusunda sizi uyarır. Kahve falında fil burnu görmek; sözünüzü geçiren biri olduğunuza ve son günlerde herkes üzerinde fazla baskı kurduğunuza işaret eder. Kahve falında fil sembolü gören kişiler; önlerine çıkan bütün olanakları en iyi şekilde değerlendirmeliler. Şanslı bir aydasınız. Bu ay isteklerinizin bir kısmının gerçek olduğunu göreceksiniz. Yeter ki gönlünüzü ferah tutun. Size karşı çıkan ve sözünüzü önemsemeyen kişilere itibar etmeyin.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git