Kahve Falında Fincan Görmek

Kahve Falında Fincan Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 9.296 kez okundu.

Kahve falında fincan görmek; bir süredir gerginlik yaşıyorsanız, her şeye kızmak yerine biraz sakin tavır sergilemeniz yönünde sizleri uyaran bir semboldür. Ani sinirlenmeler ve ufak şeylere aşırı tepki vermek, aile içerisinde huzursuzluk çıkaran biri olarak diğer aile fertlerinin sizlere kırılmasına neden olacak. İş hayatında da insanlara karşı daha nazik olmaya özen gösterin. Kafanıza takmış olduğunuz sorunlar yakında bitecek. O nedenle, insanlara karşı daha sabırlı olursanız gelecek günlerde pişmanlık yaşamayacaksınız. Falda fincan görmek, tüm stresin ortadan kalkacağı günlerin çok yakında olduğuna işaret eder. Tez zamanda hayatınız daha güzel hale gelecek. Tedirginlik ve kararsızlık gibi duygular yakanızı bırakacak. Doğru kararlar almak adına kendinize çeki düzen vereceksiniz.

falda fincan gormekFalda görülen fincan sembolü, bazı kahve falı yorumu yapan kişiler tarafından sürprizlere karşı hazırlıklı olmanız yönünde değerlendirilir. Birkaç güne evinize beklenmedik bir misafir gelebilir ya da hiç hesapta olmayan planlar ortaya çıkabilir. İş hayatında bazı yatırımlar peşindeyseniz, ufak tefek moral bozucu şeyler olmasını normal karşılamalısınız. Kahve tabağında fincanın anlamı, hane içerisinden gelecek miras müjdesidir. Toplu bir para alacaksınız ve bu para size hayırlı gelecek. Kahve falında kahve fincanı görmek, eş dostla hoş sohbete ve arkadaşlarınızdan gelecek sürpriz havadislere yorumlanır. Mantık çerçevesinde aldığınız her karar sonrası büyük bir mutluluk olacak.

Kahve falında fincan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız aşk hayatında rutin düzenlerine devam edecekler. Aşk hayatında sizleri bir sürpriz beklemiyor. İş hayatında ise, bazı kişiler sinirlerinizi bozabilir. Adeta bir iş projesinden elinizi kolunuzu çekmeyi düşünebilirsiniz. Grup çalışmalarında sizleri bekleyen tatsız durumlara karşı gelecek günlerde sükunetinizi korumaya devam ettirin. Ani çıkışlar yapmaktan bilhassa kaçının. Sabrederseniz muradınıza ereceksiniz ve pes etmediğiniz için şükredeceksiniz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı