Kahve Falında Firavun Görmek

Kahve Falında Firavun Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 4.068 kez okundu.

Kahve falında firavun görmek; birinin haksızlığa uğrayacağına yorumlanır. Bu kişi sizler olabilirsiniz. Patronunuz ya da sizden daha yüksek mertebe sahip biri sizlerin hakkını çiğneyebilir ve üzerinizden haksız kazanç elde edebilir. Bu durum sizin işlerinizden soğumanıza neden olacak. Falda firavun görmek, kul hakkı yemeye ve kalp kırmaya da yorumlanır. Bu sembol kimi zaman başarı ve üstün gelme gibi güzel şekillerde de yorumlanabilmektedir.

falda firavun gormekKahve fincanında firavun çıkması, falına bakılan kişinin yakın bir tarihte günah işlemesi manasına gelir. Dini açıdan zayıflık ve isyankar karakteri de simgeler. Başınıza gelecek bir takım olaylar, maneviyattan uzaklaşmanıza sebebiyet verecek. Falına bakılan kişi tövbe ederek günahlarından arınmak isteyecek ve haksızlık yaptığı kişiden af dileme ihtiyacı duyacak.

Kahve falında görülen firavun şekli, bazı yorumcular tarafından dini inançlarınızı kuvvetlendirmeniz yönünde uyarı olarak yorumlanır. Firavun şekli fincanın içerisindeyse, fal sahibi günahkar olarak nitelendirilir. Bir yolsuzluk yapıyorsa, bu durum onun başına büyük dertler saracaktır. Kahve falında firavun kafası görmek, hatalarınızın farkına vararak daha doğru işlere yöneleceğinize işaret eder. Fesat düşüncelerden kurtulmanız şarttır. Bu kötü düşünceler çevrenizdeki herkesi kötü etkilemektedir.

Kahve falında firavun ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, maneviyattan sapmamaya özen göstermeliler. Daha iyi bir insan olmak için çaba gösterin. Kul hakkını yemekten sakının ve enerjinizi iyilik yapmaya harcayın. Sürekli bir menfaat peşinde olmanız, çıkar ilişkilerinizin olması, şu günlerde sizi yoracak. Kahve tabağında görülen firavun sembolü, kırıcı sözler ile insanları üzmekten sakınmanız yönünde yorumlanır. Daha dingin bir ruha sahip olmak adına, güzellikler peşinde koşun. Fitne ve fesattan uzak durmaya çalışın. Etrafınızdakilere zulüm yapmanız, yalnız kalmanıza neden olacak. Gelecek günlerde daha yapıcı ve iyimser bir tutum sergilemeniz, insanların sizden uzaklaşmasının önüne geçecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı