Kahve Falında Gelin Görmek

Kahve Falında Gelin Görmek
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 24.007 kez okundu.

Kahve falında gelin görmek; fal sahibinin cinsiyetine göre farklı anlamlara gelir. Falına bakılan kişinin kadın veya erkek olmasına göre yorumcular bu sembolde değişik manalar çıkarırlar. Falda gelinlik görmek, genel olarak mutlu edici olayların habercisi olur.

falda gelin gormekKahve fincanında gelin çıkması; genelde bekarlar için çok hayırlı bir nasip haberi alacaklarına işaret eder. Fal sahibi nihayetinde muradına erer ve yuvasını kurar. Aile saadetine kavuşur.

Kahve falında gelin çiçeği görmek; seviyeli bir ilişkiye adım atacağınıza yorumlanır. Kahve falında gelin başı görmek ise; haneden birinin evlilik haberini duyacağınıza delalettir. Kahve falında gelin tacı, evli olanlar için mutluluklarının daimi olacağına, bekarlar içinse tez zamanda kendilerini evlilik hazırlıkları içerisinde bulacaklarına yorumlanır. Kahve falında gelin duvağı görmek, sağlık sorunlarını atlatmaya ve her geçen gün daha iyi koşullara sahip olmaya işaret eder.

Falına bakılan kişi kadın ise; kahve falında çıkan gelin sembolü yuva kuracağı manasına gelir. Evli bayanlar ise; eşiyle saadet dolu günlere kavuşabilirler. Bir erkeğin falında gelin çıkması, bekar ise hayallerindeki aşkı sonunda yakalayacağı ve evlenerek, çok güzel bir yuvaya sahip olacağı anlamına gelir. Falda gelin sembolü çıkması, genel olarak maddi ve manevi kazanca, mutlu bir yuvaya, hayırlı bir eş adayına yorumlanmaktadır. Fal sahibi dostları aracılığı ile yeni biriyle tanışabilir ve uzun süredir beklediği o insana nihayetinde kavuşur. İlerleyen günlerde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Her adımınızı sağlam atmanızı öneririz. Yoksa büyük pişmanlıklar vuku bulabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Gelin Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
    Sayfa başına git