Kahve Falında Gemi Görmek

Kahve Falında Gemi Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 36.401 kez okundu.

Kahve falında gemi görmek; gelecek günlerde kendinize daha çok zaman ayıracağınızın en belirgin sembollerinden biridir. Bir süreliğine tatile çıkmaya ihtiyaç duyacaksınız. Geçmiş günlerde çok fazla çalışmanız ve aile sorunlarıyla uğraşmanız, tatil kararı almanızda önemli bir etken olacak. Falda gemi görmek, sakin ve huzurlu bir yere gideceğinize ve bu yerde bir müddet yaşayacağınıza da yorumlanır. Gelecek günlerde bir süreliğine başka bir yere seyahate gideceksiniz. Tanıdıklarınıza misafir olabilirsiniz. Bu değişiklik sizlere çok iyi gelecek.

falda gemi gormekKahve fincanında gemi anlamı, fala bakan yorumcuların diğer şekilleri de hesaba katması ile beraber farklı olarak değerlendirilir. Yaşamınız çok daha anlamlı hale gelecek. Daha huzur dolu ve mutlu günlere erişerek, her gününüzü keyifli geçireceksiniz. Aile büyükleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Falda görülen gemi sembolü, tez zamanda planlı bir yolculuk yapacağınızın işaretidir. Bu yolculukta hayatınızın hiç unutamayacağınız keyifli anlarını yaşayacaksınız. Kahve falında gemi demiri görmek, yeni bir ev satın almaya yorumlanır. Çok yakında ev sahibi olabilirsiniz. Kahve falında yelkenli gemi görmek, yeni bir aşk, kalp çarpıntısı ve yeşeren ümitlerin fincandaki yorumudur. Gönlü boş olanlar, platonik bir aşka yakalanabilirler. Kahve falında bayraklı gemi görmek, yurt dışına çıkma durumlarının söz konusu olacağının habercisidir. Planlı ya da plansız bir şekilde başka bir ülkeye gideceksiniz.

Kahve falında gemi dümeni görmek, tüm evin içerisini çekip çevirenin siz olduğunuzu gösterir. Yolunuzdan bir an bile sapmadan, isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Kahve falında gemi kaptanı görmek, yepyeni arayışlar içerisinde olacağınızı simgeler. Yeni bir yere taşınmak, iş değişikliği yapmak ya da kendinize yeni bir hayat sayfası açmak isteyeceksiniz. Kahve falında gemi çapası çıkarsa, âşık olacağınızın kişi ile ömür boyu bir yastıkta kocayacağınıza değerlendirilir. Kahve tabağında gemi ve çapa varsa, kalbinizin asıl sahibini çok yakında bulacaksınız.

Kahve falında gemi ne demek?” diye merak eden değerli okuyucularımız, sağlık sorunlarından kurtulacaklar ve sağlıkları yerine gelecek. Dert ve tasalardan da arınacaksınız. Kahve falında gemide insan görmek, uzaklardaki birini ziyarete gideceğinize yorumlanır. Falda gemiye binmek, sıkıntılarınızdan temelli kurtulacağınızın işaretidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı