Kahve Falında Gerdanlık Görmek

Kahve Falında Gerdanlık Görmek
30 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.370 kez okundu.

Kahve falında gerdanlık görmek; değerli bir hediye alacağınızın müjdesidir. Eşiniz, sevgiliniz ya da sizlere değer veren birileri ilerleyen günlerde güzel bir sürpriz yapmak isteyebilirler. Küçük bir sürpriz olmayacak. Sizlere takdime dilecek hediyenin manevi değeri de fazla olabilir. Falda gerdanlık görmek, bekâr kişiler için çok sevinecekleri bir haber alacaklarına yorumlanır. Evli kimseler de eşleri tarafından mutlu olacakları romantik bir sürprize karşı hazırlıklı olsunlar.

falda gerdanlik gormekKahve fincanında gerdanlık şekli çıkması, iş hayatına yorumlandığı zaman sevinç veren manalara gelir. İş hayatında büyük gelişmeler söz konusu olacak ve başarılarınızın önüne kimse geçemeyecek. Falda gerdanlık takan kadın görmek, zenginliğe yorumlanır. Zenginliğin kapılarını aralamanız an meselesidir. Yakında turnayı gözünden vuracaksınız. Kahve falında gerdanlık ve kalp yan yana çıkarsa, gönlünüze giren insan sizleri çok mutlu edecek ve adeta el üzerinde tutacak. Aşk yönünden şanslı olacaksınız. Yine ilişkisi olanlar da sevgilileri ile sorunsuz günlere kucak açacaklar.

Kahve falında gerdanlık ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, evlenme hayalleri kuruyorlarsa muratlarına erecekler. Hayırlı bir yerden kısmetiniz çıkacak ve kısa sürede nikâhınız kıyılacak. Evli kimseler evlat hayali kuruyorlarsa, tez vakte bebek müjdesi alabilirler. Kahve tabağında gerdanlık çıkması, manevi açıdan huzurunuzun kat be kat artacağına yorumlanır. Hane içinde genel bir rahatlama olacak. Hane içinde uzun süredir var olan sıkıntılar varsa, tüm bunlar yakında son bulacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı