Kahve Falında Gergedan Görmek

Kahve Falında Gergedan Görmek
19 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.246 kez okundu.

Kahve falında gergedan görmek; yakın zamanda güç sahibi biri haline geleceğinizin simgesidir. Gergedan gerçek hayatta filden sonra gelen en büyük hayvan olduğundan, falda çıkınca da gücü ve yüceliği temsil eder. Ruhsal açıdan kendinizi çok güçlü hissedecek ve acılara karşı direneceksiniz. Başınıza gelen bazı olaylar artık sizi üzmeyecek. Karakteriniz sağlam hale gelecek. Falda gergedan görmek, bazı zamanlar iş hayatındaki sürpriz gelişmelerin habercisi olarak değerlendirilir. İş yaşantınızda dilediğiniz bir şeye kavuşmanıza az bir süre kalmıştır.

falda gergedan gormekKahve fincanında gergedan anlamı, fal sahibinin hayat tarzına göre değişir. Ev hanımları ve çalışmayan kişilerin bu sembol özel hayatına göre yorumlanır. İş sahibi insanlar içinse, başarı ve güç olarak yorumlanmaktadır. Makam mevki sahibi olabilirsiniz.

Falda görülen gergedan sembolü, bazı zamanlar evliliğe yorumlanır. Bekâr iseniz ve evlilik planlarınız yoksa kendinizi yuva kurmaya hazırlayın. Aşk hayatınızda mutlu gelişmeler olacak. Kahve falında gergedan kafası görmek, bugüne kadar devam eden sorunların bir anda çözüme ulaşacağına yorumlanır.

Kahve falında gergedan ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, mücadeleci bir ruha sahipler. Geçmişte yaşadığınız zorluklar sizleri daha da güçlendirmiş. Artık çok huzurlu olacak ve hayatınızı düzene sokacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı