Kahve Falında Geyik Görmek

Kahve Falında Geyik Görmek
8 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 37.948 kez okundu.

Kahve falında geyik görmek; çok özel ve umut verici anlamlara gelir. Falına bakılan kişinin geleceği aydınlık olacaktır. Özellikle yeni bir iş ya da başka planları olanlar, tüm bunları hayata geçirirken tereyağından kıl çeker gibi bir anda isteklerine kavuşacaklar. Falda geyik görmek; hızlı gelişecek güzel olaylar karşısında falına bakılan kişinin adeta şaşkınlığa uğrayacağına da yorumlanır. Yeni atılımlarda önünüze çıkacak fırsatlar size büyük kolaylıklar sağlayacak.

falda geyik gormekKahve fincanında geyik anlamı, aile içi saadete, hanede güzel gelişmelerin meydana geleceğine, ev halkını huzurlu günlerin beklediğine yorumlanır. Şu günlerde kafanız çeşitli planlar ile meşgul olabilir. Ancak endişe edeceğiniz bir durum söz konusu olmayacaktır.

Kahve falında geyik boynuzu görmek; yuva sahibi olanların eşi ve çocukları ile mutluluklarının katlanarak artacağı anlamına gelir. Falda geyik boynuzu görmek; sizi bekleyen sevinç verici olayların da habercisi olmaktadır. Kahve falında geyik kafası görmek; bir nedenden dolayı ilerleyen günlerde çevreniz tarafından övgü toplayacağınıza yorumlanır. Bir başarıya imza atabilirsiniz. Bu da sizin başarınızın dilden dile dolaşmasına sebebiyet verir.

Kahve falında geyik ne demek?” diye merak edenler, içlerini ferah tutmalılar. Falda çıkan geyik simgesi her zaman güzel olaylar ile ilişkilendirilir. Kahve falında geyik sürüsü görmek, mutlu mesut günlerin sizi beklediği anlamına gelir. Aynı zamanda bu sembol sizi seven ve önemseyen çok fazla dostunuzun varlığına yorumlanır. Dostlarınızın desteğini ilerleyen zamanlarda hissedeceksiniz. Kahve falında geyik ve at sembollerinin birbirlerine yakın olması; nişan ve söz manasına gelir. Fal sahibi bekar ise, evlilik kararı alması an meselesidir. Evli ise, hane içinden bir yakınının evlilik haberi gelebilir. Kahve fincanının içerisinde geyik figürünün yanında dağ ve tepe varsa, kariyerinizde hızlı bir yükseliş yaşamaya hazır olun. İş hayatında yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

 

Kahve fincanında Geyik sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında ceylan görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git