Kahve Falında Gondol Görmek

Kahve Falında Gondol Görmek
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.233 kez okundu.

Kahve falında gondol görmek; bir süredir hayalinizi kurduğunuz tatile çok yakında çıkma fırsatı yakalayacağınıza yorumlanır. Tatil için seçtiğiniz yere gittiğiniz zaman platonik bir aşka tutulabilirsiniz. Bu planlı seyahat ile beraber kalbiniz kıpır kıpır olacak. Büyük bir heyecanla yeni bir ilişkiye adım atmanız an meselesidir. Falda gondol görmek, çoğunlukla aşk meşk işleriyle alakalı olarak yorumlanmaktadır.

falda gondol gormekKahve fincanında gondol şekli çıkarsa, gönlü boş olan kişiler yaşadıkları yerden uzakta birine aşık olacaklar. Başka şehirde yaşayan bir insana karşı hisleriniz yoğun olacak. Sevdiğiniz insanla aranızda uzak mesafeler olacak. Kahve tabağında gondol figürü çıkması, haneden birilerini ziyaret edeceğinizi gösterir. Kahve falında gondol ve kayık gibi figürler her zaman yolculuğu müjdeler.

Falda görülen gondol sembolü, eğlenmek amacıyla çıkılan yolculuğu simgeler. İlişkisi olan ve evli kişiler, sevdikleriyle beraber aşk dolu bir tatil yapacaklar. Hayat arkadaşınızla beraber tatile çıkmaktan hiç pişmanlık duymayacaksınız.  Kahve falında gondol içinde kadın görmek, özlemle sizi bekleyen bir bayanın habercisidir. Tez zamanda evinize uzak bir yerden bayan misafir gelebilir.

Kahve falında gondol ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımız, uzakta yaşayan birini düşünüyorlarsa, o kişiden haber alacaklar. Kahve falında gondol ve kuş sembollerinin yakın olması, sizden uzakta yaşayan birilerinin sizi düşündüğü anlamına gelir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git