Kahve Falında Gözlük Görmek

Kahve Falında Gözlük Görmek
6 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, kez okundu.

Kahve falında gözlük görmek; sürekli falına bakılan kişiyi takip eden bir insanı simgeler. Özellikle çalışan kişilerin iş hayatlarında tüm gözler onlara çevrilmiş. Sizlerin her hamlesini merak eden çalışma arkadaşlarınız var. Sizinle rekabet edebilmek adına sürekli sizi taklit etmek isteyen insanlara karşı daha sabırlı olun. Falda gözlük görmek, dikkatsiz veya etrafında olup biteni fark edemeyen insanı da simgeler. Çalışma hayatındaki rekabete sizler de katılmalısınız. Yükselebilmek ve terfi alabilmek adına çaba gösterin.

falda gozluk gormekKahve fincanında gözlük şekli çıkarsa, bilmiş kişiler ile çok fazla görüşmeniz nedeniyle bir suçunuz olmadığı halde mağdur olmanıza neden olacak. Çok bilgili bir insan size tuzak kurabilir. Kahve falında çıkan gözlük işareti, iş hayatında detayları atlamamanız yönünde uyarır. Finansal yönden her detaya dikkat edin. Dikkatsizlik bazı finansal kayıplara sebebiyet verebilir. Falda görülen gözlük sembolü, kimi zamanlar kamuda çalışanlar için müjdeli bir haber almak anlamına gelir. Kahve falında gözlüklü adam görmek, okul hayatında başarıya ve sınavlardan yüksek not almak olarak değerlendirilir. Falda gözlük takan adam çıkarsa, mezun olan kişiler kariyerlerini yükseltmek isteyebilirler. Sosyal çevreniz bilgili insanlardan oluşacak.

Kahve falında güneş gözlüğü görmek, gözlük sembolünde farklı bir yorum taşır. Falda görülen güneş gözlüğü her zaman seyahat ve tatil anlamına gelir. Dinlenmek ve eğlenmek için bazı tatil planları yapacaksınız. Bir süre kendinize vakit harcayacaksınız.

Kahve falında gözlük ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kendi başarıları için hiçbir konuda ödün vermemeliler. Mal mülkünüze, kazancınıza göz diken insanlar olacak. Şu günlerde öncelik kendi finansal konularınız olsun. Kendi yatırımlarınıza ve işlerinize odaklanmak sizler açısından en doğru hareket olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git