Kahve Falında Gözyaşı Görmek

Kahve Falında Gözyaşı Görmek
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.337 kez okundu.

Kahve falında gözyaşı görmek; fincan içerisindeki konumu ve boyutuna göre pozitif ve negatif anlamlara gelebilmektedir. Fincanın ortasında gözyaşı işareti çıkarsa, falına bakılan kişi yakın bir süre içerisinde temiz gözyaşı dökecek. İç huzurunuz artacak ve kararlarınıza sadık kalarak mutluluğa erişeceksiniz. Falda gözyaşı görmek; aynı zamanda huzurunuzun artması olarak değerlendirilir. Kararlarınızın sonucunun olumlu olması içinizi rahatlatacak ve endişelerinizi yok edecek.

falda gozyasi gormekKahve fincanında gözyaşı şekli çıkması, genelde olumlu yorumlansa da bazı fal yorumcuları bu sembolü üzüntü şeklinde yorumlar. Sizi üzecek bir haber alabilir ve gözyaşı akıtabilirsiniz. Gelecek günlerde yaşayacağınız bazı hayal kırıklıkları sizleri perişan edebilir. Özellikle ikili ilişkilerde önemli sorunlar meydana gelebilir. Kahve tabağında gözyaşının anlamı, haneden gelecek sevindirici veya üzücü bir haber olarak yorumlanır. Bu haber sevinç gözyaşı dökmenizi de sağlayabilir. Tam tersi alınan haber sonrasında ruhsal açıdan bir çöküş yaşayabilirsiniz.

Falda görülen gözyaşı sembolü, genelde aile içi sorunların kısa sürede atlatılması şeklide yorumlanır. Edilen dualar kabul olacak. Kahve falında temiz gözyaşı çıkarsa, muradınıza ereceksiniz. Bir dileğinizin en sonunda kabul olması, temiz gözyaşı dökmenizi sağlayacak. Kahve falında mutluluk gözyaşı çıkması, yine beklenen müjdeli haberin gelmesi şeklinde yorumlanır. Ailenizde mutluluk katlanarak artacak. Yakın çevrenizle beraber huzura erişecek ve güzel olaylara şahit olacaksınız. Kahve falında gözyaşı döken insan çıkarsa, sizi özlemle anan biri var demektir. Bu kişi size ulaşmak ve iletişim kurmak istiyor. Hatta küs olduğunuz bir insan kendi hatası yüzünden sizden af dileyebilir.

Kahve falında gözyaşı ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, fincan içerisinde görülen bu şekli hayra yorsunlar. Bekarsanız, aşk hayatında mutluluğu tadacaksınız. Ufukta bir nikah töreni olabilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git