Kahve Falında Gülen Yüz Görmek

Kahve Falında Gülen Yüz Görmek
13 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 18.947 kez okundu.

Kahve falında gülen yüz görmek; fal yorumcuları tarafından birkaç farklı şekilde yorumlanmaktadır. İş hayatı, maddi konular ve özel hayata dair yorumların yapıldığı bu sembol, genelde pozitif düşünceler çağrıştırır ve falına bakılan kişinin gelecekteki yaşamında göreceği güzel olayları haberdar eder. Falda gülen yüz görmek, yoğun bir duygusal çöküş yaşayan kişilerin tez zamanda ayağa kalkması ve yeninden ümitlerinin yeşermesi manasına gelir. Yüzünüzde tebessüm yeniden geri gelecek ve hayata gülümseyerek, daha pozitif bir pencereden bakacaksınız.

falda gulen yuz gormekKahve fincanında gülen yüz şekli çıkması, aklınızda var olan bir takım endişe ve sorunların varlığına işaret eder ve negatif düşüncelerden yakından arınacağınızı müjdeler. Aklınızı kurcalayan sorunlar yakında son bulacak ve endişelerinizden tez zamanda kurtulacaksınız. Fincanın ortasında gülen yüz işareti varsa, çevre tarafından baskı gördüğünüz bir konuda refaha erişeceksiniz. Güleç yüzlü insanlarla tanışacaksınız ve mutlulukların ardı arkası kesilmeyeceği bir dönemdesiniz. Fincanın kenarında gülen yüz figürü varsa, kendiniz ve sevdikleriniz neşe dolu günlere şahit olacaksınız. Kahve tabağında gülen yüzün anlamı, hane içinde düğün dernek gibi kutlamaların olacağına ve sevdiklerinizle bir araya gelerek, neşe dolu sohbetler edeceğinize yorumlanır. Bir diğer yorumu ise, parasal yönden hane içerisinde genel bir rahatlama olmasıdır. Miras paylaşımı sonrası elinize toplu para geçmesi söz konusu olabilir.

Falda görülen gülen yüz sembolü, aşk hayatına yorumlandığı zaman ilişkilerde mutluluk verici kararlar alınması anlamına gelir. Bekar ve ilişkisi olan fal sahipleri evlilik kararı alabilirler. Evli olanlar ise, eşleriyle daha bir mutlu olacaklar ve mutluluklarını katlayacak önemli haberler alacaklar. Kahve falında gülen surat görmek, iş hayatında veya okulunuzda yüz güldürecek ve gurur verici başarıların çok yakın olduğuna yorumlanır. Sizin başarılarınız ailenizin de mutlu edecek ve iç huzurunuz artacak. Kahve falında gülen insan yüzü görmek, cesaret gerektiren girişimler yapacağınızı gösterir. Fincanda birden fazla gülen insan yüzü varsa, sevdikleriniz yanınızdan hiç ayrılmayacak demektir. Kahve falında gülen ağız çıkması; sorunsuz ve tasasız bir hayatı simgeler. Hayalini kurduğunuz o güzel gelecek sizlerin olacak. Kahve falında gülen bebek yüzü varsa, masumiyeti ve saf düşünceleri çağrıştırır. İstikbaliniz yeniden şekillenecek ve gelecekte ailenizle mutlu mesut geçineceksiniz.

Kahve falında gülen yüz ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sevdikleri insanlarla sorunsuz ve neşeli bir hayata sahip olacaklar. Sizi seven dostlarınız ve aileniz her daim yanınızda olacak ve sizi mutlu edecekler. Yüzünüzde tebessüm ve gülücükler her geçen gün artacak.

Kahve fincanında gülen yüz sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında insan yüzü görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı