Kahve Falında Güneş Görmek

Kahve Falında Güneş Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.214 kez okundu.

Kahve falında güneş görmek; gizli kalan gerçeklerin gün yüzüne çıkması ve sırların ortaya dökülmesi şeklinde yorumlanır. Geçmişte yapılan hatalar yakında konuşulmaya başlanacak ve bazı gerçekler yüzünüze tokat gibi çarpacak. Özellikle geçmişten gizlediğiniz büyük bir sırrınız varsa, bunu öğrenen kişiler çok üzerinize gelecek. Falda güneş görmek ilk başta aydınlık günler olarak değerlendirilse de, gizli saklı olayların meydana çıkması olarak da yorumlanır.

falda gunes gormekKahve fincanında güneş görmek, karanlık günler yaşadıktan sonra aydınlık günlere erişmek olarak değerlendirilebilir. Bir müddet daha sorunlarınızla baş edeceksiniz. Kahve tabağında güneşin anlamı, hane içerisinde küslüklerin ve geçim sıkıntısının sona ermesi olarak değerlendirilir. Akrabalar arası kavgalar bitecek ve her şey yoluna girecek. Bekar kimselerin falında güneş işareti çıktığı zaman, tez vakitte güleç bir insanla dünya evine girecekler. İlişkisi olan fal sahipleri, ilişkilerini devam ettirdikleri kişi ile gelecekte evlenecekler. Kahve falında güneş ve ay görmek, şan ve şöhret getirecek işlerle uğraşmak anlamına gelir.

Kahve falında güneş tutulması görmek, rutin hayatınıza devam edeceğinizi ve işlerinizde aksama olacağını gösterir. İş hayatında bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatında bir süre ayrılık söz konusu olabilir. Kahve falında güneş doğması görmek, aile içi huzur ve saadet olarak değerlendirilir. Aile fertleriyle sorunlarınız ortadan kalkmaya başlayacak. Daha anlayışlı bir insan olacaksınız. Kahve falında doğan güneş, bazı yorumcular tarafından bebek müjdesi olarak yorumlanır. Evli kimseler bebek sahibi olacaklarının haberini alabilirler ya da aileden biri bebek bekliyor olabilir. Falda güneşin doğuşu, yeni umutlar ve hayata açılan yeni sayfa olarak yorumlanaır. Kahve falında batan güneş çıkması, sevdiğiniz insanla romantik planlar yapacağınızı ifade eder. Eşiniz veya sevgilinizle romantik bir tatile çıkabilirsiniz. Bazı sorunlarınızı aşacaksınız. Kahve falında güneş tanrısı Ra görmek, aydınlık bir geleceği simgeler. Kazandığınız paralar bereket getirecek.

Kahve falında güneş ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız geçmişteki dertlerin üzerine ört pas ederek, geleceğe odaklanacaklar. Gelecekte sizleri daha güzel günler bekliyor olacak. Falda görülen güneş sembolü; rızkın artması, yükseliş, refah, mutluluk kavramlarını çağrıştırır. Genel bir sıkıntılardan arınma olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Kahve Falında Güneş Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge arıkan dedi ki:

    Benim falımda güneş çıktı

Sayfa başına git