Kahve Falında H Harfi Görmek

Kahve Falında H Harfi Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 13.272 kez okundu.

Kahve falında H harfi görmek; yakın vadede sizleri bekleyen çok önemli ve bir o kadar güzel olaylara yorumlanır. Fal sahibinin tanıdıklarından biri, hayırlı bir olaya vesile olabilir. Bu kişinin baş harfinde veya isminin içerisinde H harfi olacak ve size yardımı fazlasıyla dokunacak. Falda H harfi görmek, bazen de isminde bu harf geçen birinden akıl alacağınıza yorumlanır. Bu insan iş hayatında sizi doğru şekilde yönlendirecek ve başarınızda kilit rol oynayacak.

falda h harfi gormekKahve fincanında H harfinin anlamı, emek harcadığınız bir işte nihayet sonuca ulaşacağınıza yorumlanır. Fincanda beliren harfler genelde bir insana işaret eder ve o insanla gelecek günlerinizde aranızda gelişecek olaylara yorumlanır. Kahve tabağında H harfinin anlamı, bu harfi adında taşıyan bir akrabanın size iyi niyetiyle yaklaşacağı yönündedir. Bu kişi tanıdıklarını araya sokarak sizin bir işinizin hallolmasına yardımcı olacak.

Falda görülen H harfi, bazı fal yorumcuları tarafından fal sahibinin yakında hayatına gireceği insana yorumlanabilmektedir. Gelecek zamanda hayatınıza girecek insanın adında H harfi olacak ve bu insan kısa sürede sevginizi kazanacak. Kahve falında büyük H harfi, evliliğin çok yakın olduğunu simgeler.

Kahve falında H harfi ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız hayırlı bir işin ana karakteri olacaklar. Bekar olanlar yakın sürede izdivaç kurabilir ve kendilerini nikah masasında bulabilirler. Üzerinde emeğiniz olan insanlar sizi özel günlerinizde yalnız bırakmayacaklar ve dostlarınızla aranızdaki bağ her zamankinden güçlü olacak.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı