Kahve Falında Harita Görmek

Kahve Falında Harita Görmek
31 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 8.260 kez okundu.

Kahve falında harita görmek; genelde yolculuğa çıkılacağının müjdesini verir. Bu sembol fincanın orta kısımlarına yakınsa, tek başınıza bir seyahate çıkacaksınız. Eğer fincanın kenarlarına yakın harita işareti çıkarsa, eş dost ile çıkılacak seyahat veya tatil yolculuğunun habercisidir. Falda harita görmek, bazı fal bakımcıları tarafından yakında evinizi taşıyacağınıza yorumlanır. Başka bir şehre ya da bulunduğunuz muhitten daha uzak bir yere evinizi taşıyabilirsiniz.

falda harita gormekKahve fincanında harita şekli çıkması, çok yakında çıkacağınız seyahatlerin sizlere çok iyi geleceğini gösterir. Bu seyahatlerin ne amaçla olacağı ise harita figürünün yanında yer alan diğer şekillerle beraber yorumlanır. Kahve falında Türkiye haritası görmek, başka bir şehre taşınmak anlamına gelir. Kamuda çalışanların tayinleri uzak bir şehre çıkabilir. Kahve falında dünya haritası görmek, yurtdışına seyahat edileceğini gösterir. Aynı zamanda bu sembol yurtdışına taşınma planları olanların işlerinin hallolacağını simgeler. Kahve falında Kıbrıs haritası görmek, uzak bir yerden fal sahibi için gelecek habere yorumlanır. Kıbrıs adasına seyahat etmeyi düşünebilirsiniz.

Kahve falında harita ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, bulundukları yerden bir süreliğine uzaklaşacak ve hava değişimi yapacaklar. Kahve tabağında harita sembolü çıkarsa, aileniz ya da hane içinden akrabalar ile yolculuk yapabilirsiniz. Bazı yorumculara göre, falına bakılan kişinin evine uzaklardan misafir gelecektir. Kahve falında define haritası görmek, miras kalacağının habercisidir. Şu sıralar iş hayatında da para kazancınız sizleri tatmin edecek.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı