Kahve Falında Havai Fişek Görmek

Kahve Falında Havai Fişek Görmek
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.502 kez okundu.

Kahve falında havai fişek görmek, sizleri bekleyen eğlence dolu günlerin habercisidir. Bir düğün ya da nişan törenine katılabilir ve harika bir zaman geçirebilirsiniz. Falda havai fişek görmek; aile ve dostlarla birlikte eğlenmek, tören ve kutlamalara katılmak, keyifli vakit geçirmek anlamına gelir. Büyük bir organizasyona katılarak, sevdiklerinizle neşe dolu bir zaman geçirebilirsiniz.

falda havai fisek gormekKahve fincanında havai fişek şekli çıkması, falına bakılan kişilerin davet alacaklarını simgeler. Bekar olan birinin falında bu şekil çıkarsa, kendi doğum günü veya evlilik gibi bir kutlama hazırlığı olabilir. Sürpriz kutlamalara karşı da hazırlıklı olun. Kahve tabağında havai fişeğin anlamı, eş ve dostla hoş muhabbet ve birlikte davete gitmek olarak değerlendirilir. Haneden biri evlilik ve nikah törenine sizleri davet edebilir.

Falda görülen havai fişek sembolü, yüzünüzün güleceği günlerin yakın olduğuna işaret eder. Kalabalık ortamlara gireceksiniz ve moraliniz yerine gelecek. Eski dostlar ve akrabalarla tanışmak tebessüm ve mutluluğu bir arada yaşamanızı sağlayacak.

Kahve falında havai fişek ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, katılacakları etkinlikler sayesinde daha sosyal olacaklar. İnsanlarla iletişiminiz artacak. Aile içerisinde bir düğün telaşı olabilir. Şu günlerde güzel olaylar için koşturacaksınız.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git