Kahve Falında Hazine Sandığı Görmek

Kahve Falında Hazine Sandığı Görmek
29 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 1.618 kez okundu.

Genellikle para anlamına gelen kahve falında hazine sandığı görmek, falda görünen sandık sembolü büyük para kazanılacağının belirtisi. Büyük bir sandık sembolü var ise yakın zamanda yüklü miktarda para kazanılacağının ve sıkıntıların kısa sürede ortadan kalkacağının belirtisi. Küçük bir sandık sembolü var ise bu para uzun zaman sonra gelecektir. Kahve falında hazine sandığı görmek bir mirasın habercisi olabilir. İşte zam alınacağının belirtiside olabilir. Genellikle sıkıntılı dönemlerde çıkan sandık sembolü maddi durum sıkıntılarından kurtulunacağının belirtisidir. Kahve falında hazine sandığı görmek bir sürü anlam taşıyabileceği için net birşey söylenemez fakat genellikle iyi birşey olacağının habercisidir.

İş Hayatında Ne Gibi Önemler Taşır?

Kahve falında sandık görülmesi iş hayatını olumlu etkiler. İş hayatı boyunca yüksek meblağlarda para elde edileceğini belirtir. Kahve falında hazine sandığı görmek genel olarak maddi anlam taşır. Maddi durum sıkıntılarının yakın zamanda çözüleceğinin habercisidir. Falda görülen sandığı biri tutuyorsa bu para tanıdık biri tarafından falında sandık çıkan kişiye ulaştırılacak demektir. Falda görülen sandığın kapağı açık ise bu para başkaları tarafından biraz harcandıktan sonra falında sandık çıkan kişiye ulaşacak demektir.

Kahve Falında Hazine Görmek Başka Ne Anlamlar Taşır?

Fal sahibi olan kişinin kısa bir zaman içinde doğru insanla tanışıp yuva kurmak istediği kişiyi bulacağı anlamına gelebilir. Fincanda çıkan hazine figürü kısmette olabilir, mirasta. Fincanda görünen hazine figürü net görülüyorsa yakın zaman içinde gerçekleşecek demektir. Figür bulanık görünüyorsa uzun zaman sonra gerçekleşeceğini belirtir. Kahve falında hazine sandığı görmek genellikle şans getiricidir. Fal sahibi kişinin etrafındakilerin onun iyiliğini isteyip onun için uğraştığının belirtisidir. Sandık sembolü bardakta değilde fal tabağında belirmiş ise fal sahibi kişinin annenin, babanın, eşin, kardeşin onun hakkında düşündüklerine önem vermesi gerektiğini belirtir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı