Kahve Falında Hırka Görmek

Kahve Falında Hırka Görmek
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.703 kez okundu.

Kahve falında hırka görmek pek de hayra yorulmaz. Kahve içtikten sonra fal kapatmış olan ve falında hırka gören bir kişi yakın zamanda dara düşecek demektir. Kahve falında hırka görmek falında hırkaya benzer bir şekil gören kişilerin harcamalarında dikkatli davranmaları gerektiğine delalet etmektedir. Öte yandan kahve falında hırka çıkmış olan bir kimseyi zor günler bekliyor demektir. Fincanda görülen hırkanın şekline göre farklı anlamlarda yorumlandığı da bilinmektedir.

Zira hırkanın boyu uzunsa yaşanacak olan sıkıntılı dönem uzun süreli, hırkanın boyu kısa ise yaşanacak sıkıntılı dönemin kısa süreli atlatılacağı anlamına gelmektedir. Bazı durumlarda  nadiren de olsa falda çıkan hırkanın farklı yorumcular tarafından hayra yorulduğuna da rastlanmaktadır. Bu hayırlı durum şöyle yorumlanabilir. Rüyada hırka gören rüya sahibi yaşadığı sorunlar konusunda tanıdığı birinden bir yardım alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Kahve falında hırka görmek konusunda size dar durumunuzda el uzatan bir kimse çıkabilir.

Yine falda hırka görmek uzakta yaşayan ya da uzaklardan gelecek olan bir kimseden yardım alacağınız anlamına da gelmektedir. Hırka sadece şekliyle yorumlanmaz. Kahve falında görülen hırkanın uzunluğu kadar, kalınlığı da farklı şeylere delalet edebilir. Örneğin fincanda gördüğünüz hırka kalın yünlü bir hırka ise, sizin için hayırlı olaylar gerçekleşecek demektir. Diğer taraftan giydiğiniz hırka ince ve ipekli kumaşlardan ise ortada haksız bir kazanç sorunu var demektir. Bu nedenle fincanda ince, tiril- tiril ya da ipekli hırka gören kişilerin helal kazanç elde ettikleri konusunda dikkatli olmaları gerekmektedir. Kahve falında hırka görmek konusunda hırkanın şekli ve ebatı da çok önemlidir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git