Kahve Falında Horoz Görmek

Kahve Falında Horoz Görmek
28 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 75.033 kez okundu.

Kahve falında horoz görmek; bazı olayların erken habercisidir. Fincanda oluşan telvelerde horoz sembolü yanında başka sembolleri de ele alarak, çok daha doğru manalar ortaya çıkabilir. Genelde değişimi çağrıştıran horoz figürü, bazı yaşanacak sorunları da önceden tahmin etmeye yorumlanır. Falda horoz görmek, bir kişinin önünüzdeki günlerde sizi bir konuda uyaracağına delalettir.

falda horoz gormekKahve fincanında horoz anlamı, falına bakılan kişinin aşk hayatında beklentilerinin en nihayetinde iyi şekilde olacağına yorumlanır. Bu sembol güç ve kudret sahibi bir insana da işaret eder.

Kahve falında öten horoz görmek; bazı çelişkili durumları artık çözüme kavuşturma vaktinin geldiğine yorumlanır. Horoz, gerçek hayatta da sabahın erken saatlerinde öterek insanlara günün ağarmasını haber verdiğinden, gelecek günlerde bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Maddi kazanç sağlamaya daha net odaklanabilirsiniz. O karamsar günler artık geride kalacaktır. Kahve falında horoz kafası görmek ise; bir konuda değişimin sizi beklediğine yorumlanır. Ancak bu değişim iyi şekilde olacaktır.

Kahve falında horoz ne demek?” diye merak edenler, baskın bir karaktere sahip iseler, iş hayatında onları önemli başarılar beklemektedir. Kahve falında horoz ve tavuk sembollerinin bir arada olması, size sadık bir sevgiliye ve hayat arkadaşına yorumlanır. Kahve fincanında horoz çıkması, sizde büyük tesir yaratacak bir haber alacağınızın habercisi olabilir. Uzakta bir sevdiği olanların hasreti yakında bitecektir. Belki de bu güzel haber uzaktaki sevgiliden gelecektir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Maaş uzmanı