Kahve Falında Hortum Görmek

Kahve Falında Hortum Görmek
15 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.490 kez okundu.

Kahve falında hortum görmek; meteorolojik bir olay olarak ele alındığında, fincan içerisinde görülen bu sembol başarı için hiç durmadan mücadele eden bir insanı simgeler. İçinizde fırtınalar kopsa da iş hayatınızda riskleri göze alacaksınız. İş hayatındaki olumsuzlukları görmezden gelerek sadece hedefinize kilitlenecek ve bu sayede yükselişe geçeceksiniz. Falda hortum görmek, bu doğal afetin fal sahibi için hayırlı manalara gelmesidir. Rüzgar hortumu, çalışan kişilerin azim ve çabalarının ödüllerini alacakları günlere yaklaştıklarına haber verir.

falda hortum gormekKahve fincanında hortum şekli çıkması, hortumun vurduğu yerlerin kötü etkilenmesi sebebiyle bazı fal yorumcuları tarafından negatif şekilde yorumlanır. Maddi yönden alınacak bir darbeye işaret eder. Bazı emekleriniz boşa gidebilir ve ümidinizi kesebilirsiniz. Kahve tabağında hortumun anlamı, aile fertlerinin maddi konularda sizlere destek olacağına yorumlanır. İş hayatında sermayeye ihtiyacınız olabilir ve bu gereken sermayeyi aileden biri size verebilir. Alacağınız borç sayesinde iş kuracak veya işlerinizi büyüteceksiniz. Kahve fincanı kenarında beliren rüzgar hortumu, fırtınalı bir aşkı da simgeler. Aşk hayatınızda bazı taşlar yerine oturmamış ve ilişkiniz için daha fazla sabır göstermeniz icap edecek. Karşı tarafı anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Huzursuzlukların önüne geçebilmek adına, hayat arkadaşınızla daha iyi iletişim kurmayı deneyin.

Falda görülen hortum sembolü, bahçe sulama hortumu olarak değerlendirildiğinde kendiniz para kazandığınız gibi başkalarına da para kazandıracağınıza yorumlanmaktadır. Önemli yatırımlarınız olacak ve sizin yolunuzda giden insanlar da başarı elde edecek. Falda görülen bahçe hortumu, tembelliği bırakmanız yönünde uyarır. Falına bakılan kişi şu günlerde işlerini aksatıyor veya gereken önemi vermiyorsa, bir an önce harekete geçmeliler. Ne kadar çok çaba gösterirseniz, o kadar çok zirveye yaklaşacaksınız.

Kahve falında hortum ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, önceliklerini iş konularına versinler. Aklınızı kurcalayan diğer tüm sorunları çözün ve sadece işlerinize odaklanın. Bazı değişimler sizlere iyi gelecek. Hayatınıza yön verirken, sevdiklerinizin düşüncelerini de önemseyin. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı anlaşmazlıklar varsa, bir süre onların tüm negatif davranışlarına karşı sabrınızı koruyun ve insan ilişkilerinde yapıcı taraf sizler olun.

Kahve falında hortum sembolü görenlerin alternatif olarak; “kahve falında fil hortumu görmek” başlıklı yazımızı da incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git