Kahve Falında İçi Boş Kalp Görmek

Kahve Falında İçi Boş Kalp Görmek
23 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 9.099 kez okundu.

Kahve fincanında içi boş kalp çıkması, son zamanlarda birden fazla tersliğin üst üste geleceğine yorumlanır. Falda içi boş kalp görmek, bu terslikleri atlatmaya ve hayatınızdaki bazı sorunların üstesinden gelmeye delalettir. İş ya da eğitim hayatında sıkıntı ettiğiniz bazı konularda refaha erişeceksiniz. Başarıya giden yolda bazı tersliklerle karşılaşmak sizi yıldırmamalıdır. Yakında bir konuda dualarınız kabul olabilir.

Kahve falında içi boş kalp görmek; yolunda gitmeyen olaylar olduğuna ve fal sahibinin bu zorlu olayları atlatarak, huzura kavuşacağına yorumlanır. Kalbin içinin boş olması, huzurun yakın olduğunu gösterir. Kahve tabağında içi boş kalbin anlamı, hane içerisinde huzur ve sükunetin sağlanmasıdır. Eğer küs olan birileri de varsa, yakında barışacaklar demektir. Fal sahibi de hane içerisinden biriyle uzun süredir dargınlık yaşıyorsa, yakında bu kişiyle barışabilir ve yeniden uzlaşma sağlayabilirler.

Kahve fincanında ya da tabağında içi boş kalp sembolü çıkması, bazı fal yorumcularına göre fal sahibinin aşk hayatında bir boşluk yaşayacağına ve eş adayı için henüz vakit olduğuna işaret eder. Bazılarına göre ise; bu sembol temiz kalpli ve iyimser biri olduğunuzun göstergesidir. Falda görülen içi boş kalp figürü, bazı fal yorumu yapan kişiler tarafından hayatınıza temiz bir sayfa açmak isteyeceğinize yönelik yorumlanır. Sizleri güzel düşüncelere sevk eden olaylar vuku bulacak.

Kahve falında içi boş kalp ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, yakın zamanda karşılaşacakları tüm sorunlar karşısında güçlü durdukları takdirde hayatlarına doğru bir yön verecekler. Bekar olanların bir süre daha aradıkları kişi karşılarına çıkmayabilir. Kalbinizi temiz tuttuğunuz sürece güzellikler sizlerden yana olacak.

 

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git