Kahve Falında İğne Görmek

Kahve Falında İğne Görmek
22 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.957 kez okundu.

Kahve fincanında iğne çıkması, üç vakte kadar aşk ya da iş hayatında önemli bir gelişme olacağına yorumlanır. Falda iğne görmek, fal sahibinin özel yaşantısında sürpriz gelişmeler yaşamasına ve çalışma hayatında da yoğun ve bir o kadar kazançlı bir döneme girmesine delalettir.

Kahve falında iğne görmek, bazı fal bakan kişilere göre olumsuz şekillerde yorumlanmaktadır. Fal sahibi kendi sağlığına özen göstermeli ve bir süre kötü alışkanlıklarını kenara bırakmalıdır. Yine maddi kayıplar da olabilir ve bu durumda zorlu bir süreç fal sahibini bekler.

Kahve falında çengelli iğne görmek, tez zamanda mal mülk sahibi olmaya ve maddi açıdan refaha kavuşmaya yorumlanır. Kahve falında iğne sembolü çıkan kişi bekar ise ve ilişkisi yoksa, ciddi bir ilişkiye başlayabilir. Yine ilişkisi olanlar söz veya nişan takabilirler. Aynı zamanda ani evlilik kararı alarak, evlilik hazırlıkları yapmaya başlayabilirler. Evli birinin falında iğne sembolü çıkması, eşi ile arasındaki sorunları çözüme kavuşturarak, çok yakında ilişkilerinin daha sağlıklı bir hal alacağı anlamı taşır.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git