Kahve Falında İnek Görmek

Kahve Falında İnek Görmek
6 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 39.816 kez okundu.

Kahve falında inek görmek; birçok kültürde bolluk ve bereketin temsili öğelerinden biri haline geldiğinden, falda da aynı anlamı taşır. Hindistan gibi bazı ülkelerde ineğin kutsal bir hayvan olarak kabul edilmesi, bu fal yorumunu daha farklı anlamlara sokmaktadır. Falda güzelliklerin habercisi olarak nitelendirilen inek sembolü, sofranızın bereketinin artacağına haber verir. Maddi yönden olacak bu aydınlanma, çevrenize de fayda sağlamanızda etken olacak. Falda inek görmek, kimi falcılar tarafından çok hayırlı bir haberin sizlere ulaşarak, mutluğunuzu bir anda ikiye katlayacağına yorumlanır. Bu haber iş ile alakalı olabilir.

falda inek gormekKahve fincanında inek şekli çıkması, sağlık sorunları yaşayan fal sahibinin gelecek günlerde kendini daha iyi ve sağlıklı hissedeceğini ifade eder. Tedavi olanların bu tedavi süreçleri işe yarayacak ve gönüllerine serin bir su serpilecek. Kahve falında inek memesi görmek, para kazancının hiç beklemediğiniz derecede artmasına yorumlanır. Alım gücünüz artacak ve birikim yapma kararı alacaksınız. Kahve falında inek başı görmek, eve eşya alınacağı anlamına gelir. Eviniz için harcamalarda bulunacaksınız.

Falda görülen inek figürü, kimi zamanlar cüzdanınızdaki paradan bir kuruş fazla harcamamanız yönünde bir uyarıdır. Eğer tutumlu olursanız, gelecek günlerde bu yüzden halinize şükredeceksiniz. Kahve falında inek kafası görmek, bazı âlim kişiler tarafından dilek tutan fal sahibinin kırk iki güne kalmadan bu dileğinin gerçek olacağına yorumlanmaktadır. Fincan içerisindeki inek işaretinin yanında yer alan diğer şekilleri de yorum yaparken hesaba katmak gerekir. Kahve falında inek yavrusu görmek, bekâr olanlar için evliliği ifade eder. Evli olanlar, bir kız çocuğu sahibi olabilirler. Falına bakılan kişi evli bir kadın olunca, erkek çocuk sahibi olacağına da yorumlanır.

Kahve falında inek ne demek?” anlamını merak eden sevgili okuyucularımızın şan ve şöhretleri artabilir. Bu şöhret iş hayatındaki başarılarınızla bağlantılı olacak. Kahve falında inek sağmak veya inek sağan insan görmek, kendi çabalarınız ile hak ettiğiniz zenginliğe kısa vadede ulaşacağınızı gösterir. Hayırlı ve bereketli rızık evinize girecek. Kahve fincanı ya da tabağında at ve inek sembolleri yakınsa; sevdikleriniz ile aynı sofrada buluşacaksınız. Değer verdiğiz bir insan gelecek günlerde ziyaretinize gelebilir.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git