Kahve Falında İnsan Yüzü Görmek

Kahve Falında İnsan Yüzü Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 38.266 kez okundu.

Kahve falında insan yüzü görmek; falına bakılan kişiye gelecek bir zararı simgeler. Bir yakınınız size istemeden de olsa zarar verebilir. Ya da tesadüfen karşılaşacağınız eski bir dost ile yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. İlerleyen günlerde ortaya çıkacak sorunlardan az etki göreceksiniz. Bir sorununuza hemen çözüm bulunacak. Falda insan yüzü görmek, ani alınan kararların neticesinde kötü sonuçların ortaya çıkacağını işaret eder. Bu sembol birçok falcı tarafından olumsuz yorumlansa da, bazı şekillerle birlikte fincanda belirirse daha pozitif anlamlar taşıyabilir.

falda insan yuzu gormekKahve fincanında mutlu insan yüzü şekli çıkması, bazı fal yorumcuları tarafından falına bakılan kişinin son günlerde çok mutlu olacağına yorumlanır. Eğer her denilen söze aşırı tepki verir ve yakınlarınızın hatalarını yüzlerine vurursanız, kendinizi ve sevdiklerinizi üzeceksiniz. Özellikle aile bireylerinin küçük hatalarına sert tepkiler vermekten kaçının. Tam tersi, sevdiklerinizin her durumunda yanında olun. Kahve falında erkek yüzü görmek, bir erkekten haber alacağınızı simgeler. Eğer kahve falında kadın yüzü çıkarsa, bu sefer de bir kadından haber alacaksınız. Kahve falında insan kafası görmek de aynı anlamlara gelmektedir.

Falda hüzünlü insan yüzü görmek, kimi yorumculara göre karşınıza çıkacak engelleri simgeler. Kahve falında surat görmek, ciddi bir konuda karşılıkla konuşma yapılacağı manasına da gelir. Gelecek günlerde iş ya da okul hayatında bir takım engeller ile karşılaşsanız da sakin olmayı tercih edin. İşleriniz yolunda gidecek. Ufak sorunları büyütmeniz ise, sizleri ve yakınlarınızı üzecek. Kahve falında neşeli insan yüzü, geleceğinizin parlak olduğunu ifade eder. Kahve falında insan yüzleri görmek, kalabalık bir ortama gireceğinizi ve sosyal ortamlarda bulunacağınızı simgeler. Kahve falında bebek yüzü görmek, masum ve iyi niyetli insanlar ile muhatap olacağınızı gösterir.

Kahve falında insan yüzü ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, sorunları büyütmekten kaçınsınlar. Zaten karşılarına çıkan sorunlardan pek az etkilenecekler. Özellikle finansal açıdan bazı sorunlar kısa sürede çözümlenecek. Bu nedenle, kendinizi yiyip bitirmek yerine çözüm arayışına geçin. Kahve falında ağlayan insan yüzü görmek, her türlü tehlike ve kötülükten korunmak adına daha dikkatli olmanız yönünde sizleri uyarır. Size karşı kötü bir hamle yapmak isteyen insanlardan uzak durun. Sizlere güven veren insanlar ile paylaşımda bulunmaya özen gösterin.

Facebook'ta Paylaş | Twitter'da Paylaş | Google+'da Paylaş
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git